5.ua

У Міноборони пояснили механізм дії закону про дострокове звільнення бійців АТО

Президент підписав відповідний закон 4 січня

Щонайменше ще три місяці доведеться чекати армійцям, які укладали контракт із формулюванням до закінчення особливого періоду, щоби звільнитися. Таку можливість вони отримають лише з 1 квітня. У Міноборони розтлумачили механізм дії закону, що його напередодні підписав Президент.

Заступник начальника ГУ персоналом Генерального штабу  ЗСУ Марк Андрусяк пояснив, що набувають право на звільнення певні категорії військовослужбовців.

"По-перше, це військовослужбовці, які уклали контракти і ще 2014 року звичайні контракти з невизначеними термінами дії. Терміни цих контрактів була продовжена під час дії особливого періоду, і які прослужили за цими контрактами більше 18 місяців. Це перша категорія військовослужбовців, і друга – це військовослужбовці, які уклали контракти під час дії особливого періоду з термінами дії до закінчення особливого періоду, і які відслужили за цими контрактами не менше 24 місяці. Такі звільнення будуть відбуватися протягом одного року", – розповів представник Генштабу.

Нагадаємо, 4 січня Президент підписав  закон дає можливість військовослужбовцям, які несуть службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.

Попередній матеріал
В Україні спростили реєстрацію іноземних ліків
Наступний матеріал
Зловмисники намагалися вивезти з України десятки вагонів лісу

Президент підписав закон про призначення дострокової пенсії учасникам АТО

Президент підписав Закон про удосконалення порядку проходження військової служби

Полторак розповів, на що витратять рекордне фінансування Міноборони – інтерв'ю