Сегодня

У Міненергетики заявили, що тариф на електроенергію для населення має бути вдвічі вищим

  Читайте по-русски
  Тариф має відрізнятися залежно від регіону України, вважають у міністерстві

  Ринкова ціна електроенергії для населення – у два рази вище, ніж та, яка діє нині, розміром 1,68 грн за кВт-год завдяки урядовим обмеженням на ринку електроенергії. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра енергетики Юрій Бойко. 

  Бойко підкреслив, що кінцева ціна на електроенергію для споживачів, зокрема побутових, складається з безпосередньо вартості електроенергії на ринку, тарифу на її передачу високовольтними мережами НЕК "Укренерго", тарифу на розподіл низьковольтними мережами операторів систем розподілу, тарифу на поставку і податків.

  Бойко зазначив, що сьогодні в умовах ринку тариф для населення має бути у два рази вище і відрізнятися залежно від регіону України.

  "Так, на сьогодні ціна має становити від 2,60-2,96 грн за кВт-год по місту Києву та Дніпропетровській області до 3,70-4 грн за кВт-год в Івано-Франківській та Луганській областях відповідно (тариф на розподіл на сьогодні найвищий саме в Луганській області та в три рази вище, ніж у Києві)", – написав Бойко.

  Заступник міністра підкреслив, що разом з тим, завдяки дії урядової постанови, яка зобов'язує державні енергокомпанії продавати електрику за регульованою ціною, тарифи для населення залишаються доступними.

  Бойко також зауважив, що ціна на електроенергію безпосередньо впливає на розмір платіжки для близько 16,7 млн побутових споживачів (домогосподарств і прирівняних до них категорій), і охоплює все населення України.

  Як повідомляв 5.UA, Кабмін прийняв рішення про ще одне продовження дії фіксованої ціни на електроенергію для населення, розміром 1,68 грн за кВт-год.

  Попередній матеріал
  Вакцина Pfizer-BioNTech захищає від мутованих штамів COVID-19 – заява компанії
  Наступний матеріал
  СБУ викрила канал продажу підробленої вакцини від Pfizer
  Loading...

  Позачергові засідання ВР: зниження цін на електрику та ще 19 питань

  Силовики провели обшук у бізнес-центрі, де знаходиться офіс Коломойського – журналіст

  Рада у вівторок збереться на два додаткових позачергових засідання: порядок денний

  Уряд назвав квітневу ціну на електроенергію – скільки доведеться платити українцям

  Президент Литви з трибуни ВР закликав не купувати білоруську електроенергію

  "Щойно з’явилися перші міжнародні резолюції, які підтверджували стан окупації, було відключене постачання електроенергії в Крим" – Порошенко