Roshen фабрика у Липецьку www.lipetskmedia.ru

У Липецьку почали звільняти та розраховувати працівників Roshen

  Працівники кондитерської фабрики мають досить вигідні умови скорочення

  У Липецьку почали звільняти співробітників кондитерської фабрики "Roshen". Про це повідомляють російські ЗМІ.

  Як зазначається, без роботи залишаться близько 700 осіб. За словами першого заступника начальника управління праці та зайнятості Липецької області Віктора Кирея, перших 85 працівників розрахували 24 квітня.

  "Людям зробили розрахунок, видали документи. Тепер вони стануть на облік у центр зайнятості. У принципі, в них досить вигідні умови скорочення, тому влаштовуватися на нову роботу вони не поспішають. За перші два місяці вони отримують так звану вихідну допомогу в розмірі колишньої зарплати, якщо не знайдуть за цей період роботу, то стільки ж отримають і за третій місяць. А далі вже тільки допомога в обсязі 4900 рублів. Але ми ведемо активну роботу з людьми, роз'яснюємо, що краще якомога швидше підшукати собі нову роботу, пропонуємо вакансії. Багато хто цікавиться перенавчанням", – повідомив Кирей.

  Як повідомляється, другу партію співробітників мали розрахувати у вівторок, 25 квітня. Крім того, у Сєнцово будуть звільнені ще близько 85 осіб, а сьогодні розпочнуться звільнення працівників будівлі фабрики в Липецьку на вулиці Доватора.

  Відзначимо, що середня зарплата співробітників підприємства становила 30-34 тисячі рублів. А от зарплати на пропоновані вакансії в липецьких центрах зайнятості можуть виявитися набагато нижчими.

  Як повідомляв 5.UA у січні, Roshen зупиняє діяльність своєї фабрики в Липецьку.

  Попередній матеріал
  Україна виборола п'ять пунктів у рейтингу "Репортерів без кордонів"
  Наступний матеріал
  "Стрілець утік": У поліції розкрили подробиці нічної стрілянини на Подолі
  Теги:
  Loading...

  Магазини Roshen хочуть зробити кондитерськими

  Порошенко детально пояснив схему передачі Roshen банку Rothschild Group

  БПП підтримає парламентське розслідування діяльності пов'язаних з Roshen офшорів