Петро Порошенко 5.ua

Порошенко детально пояснив схему передачі Roshen банку Rothschild Group

  Президент заявив, що планує провести реформу з деофшоризації бізнесу в Україні

  Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту в Японію детально розповів про схему передачі Roshen банку Rothschild Group, повідомляється на сайті глави держави.

  Порошенко розповів, як проходить процес передачі управління його бізнесу довіреній компанії.

  "Після того як я став Президентом, я одразу заявив, що довіряю свій бізнес найбільшому інвестиційному банку – Rothschild Group", - наголосив він.

  Втім, глава держави зазначив, що для того аби відкрити можливість передачі українських активів цій компанії, було підготовлено спеціальну структуру, "в яку було трансформовано всі активи і вони погодились ними управляти". 

  "Таким чином, ми змогли відділити їх на час, коли я перебуватиму на посаді Президента. Це був дуже прозорий процес, це нормальна практика. Це була повністю публічна дія. Я зробив це не для мінімізації податків", - підкреслив він.

  "Це була прозора процедура відділення бізнесу від українського  Президента аби уникнути політичного впливу. Я думаю, що це основна відмінність від інших політичних діячів "панамського списку", - підкреслив Петро Порошенко.

  Президент повідомив також, що планує провести реформу в Україні з деофшоризації бізнесу. "Це важлива частина майбутніх реформ – прозорість, відкритість та зрозумілі кроки", - наголосив Порошенко.

   Нагадаємо, за інформацією 5.ua, президент обговорить з японськими лідерами спрощення візового режиму з Японією для громадян України

  Попередній матеріал
  До України докотилася хвиля Facebook-віруса
  Наступний матеріал
  У краматорському дитсадку діти отруїлися хімічною речовиною
  Теги:
  Loading...

  Японія виділила $13,6 млн на відновлення Донбасу - Порошенко

  Порошенко: На Донбасі 5 тисяч кадрових російських військових

  Порошенко закликав парламент Японії приєднатись до тиску на РФ задля звільнення українських політв'язнів

  Порошенко - російським журналістам: Вибори на Донбасі відбудуться після виведення військ РФ з України

  В Токіо Порошенко закликав бізнес інвестувати в Україну, "яка може стати для японських інвестицій новим вікном у Європу"

  Порошенко: Японія не залишить Україну в біді, бо знає, як це бути сусідом Росії