5 канал

У Києві збирається екстрений Нацфорум медиків з усієї країни – Богомолець

  Основна причина – обговорення положення медичної реформи

  Наступної середи, 18 жовтня, у Києві відбудеться екстрений Національний форум охорони здоров’я, на який зберуться медики з усієї України. Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець на сторінці у Facebook.

  "Медична еліта України збирається на екстрений форум. Сотні науковців, вчених та провідних медиків зі всієї України збираються 18 жовтня до Києва на екстрений Національний форум охорони здоров’я. Організація Форуму проходить завдяки об'єднанню профспілок України, Києва, екстреної допомоги, незалежних профспілок і роботодавців, наукової і медичної еліти України", – зазначила Богомолець.

  За її словами, головна мета форуму – обговорити стратегію реформування медицини в Україні, а також небезпеки нинішнього варіанту реформи. 

  Нагадаємо, у вересні у столиці на Всеукраїнський страйк медиків вийшли понад 1 тисяча лікарів з різних регіонів України. Вони протестували проти низьких зарплат та їх затримок, примусових відправлень у неоплачувані відпустки, скорочення штатів, браку фінансування на медикаменти.

  Попередній матеріал
  "Курс із нічних операцій": Американці тренують українських спецпризначенців
  Наступний матеріал
  Президент 11 жовтня виступить на засіданні ПАРЄ
  Loading...