bykvu.com

У Києві визначили 5 головних локацій для проведення Євробачення-2017

  Організатори планують розмістити Євроселище просто на Хрещатику

  Організаційний комітет Євробачення-2017 визначився з п'ятьма основними локаціями, які будуть використані для проведення пісенного конкурсу. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

  "На нараді визначили 5 основних локацій: дві локації будуть розташовані у МВЦ – основна арена та прес-центр, EuroClub розміститься у БЦ "Парковий", Євроселище організуємо на Хрещатику. Місце відкриття та закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється – урочистості будуть проводитися в Мистецькому Арсеналі, КМДА або на території Софії", – зазначив Майзель.

  За його словами, під час наради також детально обговорили необхідний благоустрій по кожній з локацій Євробачення, можливість запуску річного трамваю, який курсуватиме Дніпром від Поштової площі до основного місця проведення фестивалю на метро "Лівобережна".

  Як зазначається, в рамках підготовки до Євробачення-2017 буде проведений капітальний ремонт основного освітлення та дорожнього покриття, створена святкова ілюмінація (на Броварському проспекті, Русанівській набережній та мосту Метро).

  Окрім того, на Хрещатику буде створена комфортна зона, де розміститься Євроселище. Для цього буде проведено ремонт дорожнього покриття та відремонтовано фонтан на Майдані Незалежності. 

  Нагадаємо, 9 вересня було оголошено, що Євробачення-2017 прийматиме місто Київ.

  Попередній матеріал
  "Він був справжнім лицарем": на Харківщині попрощалися з молодим героєм Мирославом Мислою
  Наступний матеріал
  "Найшвидша камера" та сканер для відбитків пальців: компанія Google офіційно представила нові смартфони

  Стало відомо, де саме в Києві відбуватиметься відкриття Євробачення-2017

  Кличко – про проведення "Євробачення-2017" у Києві: "Столиця об'єктивно – найбільш підготовлене місто"

  "Євробачення 2017": Аласанія розповів, за якими критеріями не пройшли Дніпро та Одеса

  Держбюджет-2017: Кабмін передбачив видатки на проведення Євробачення