Мирослав Мисла 5.ua

"Він був справжнім лицарем": на Харківщині попрощалися з молодим героєм Мирославом Мислою

Боєць загинув 2 жовтня цьогоріч під час боїв поблизу Кримського

У вівторок, 4 жовтня, у Харкові прощалися з військовослужбовцем 93-ї механізованої бригади Мирославом Мислою. В останню путь військового проводжали рідні, друзі і побратими в селищі Волохів Яр Харківської області.

Як зазначається, до селища на траурну церемонію приїхали більше трьох сотень людей. Бійцю на прізвисько "Мисливець" було лише 24 роки. Він загинув 2 жовтня під час боїв поблизу селища Кримське на Луганщині.

"Знаю, що був бій, виходили диверсійні групи, поки був бій. Він поклав декількох диверсантів, дві кулі він отримав: одна в бік – та, що була несумісна з життям. Його намагалися хлопці винести, але позиції, де вони знаходилися, були дуже далеко від медпункту. Це в лісі, і треба було йти вгору. Поки його донесли, він по дорозі, вже на підході, у "швидкій допомозі" відійшов", – каже командир штурмової роти "Карпатська Січ" 93-ї механізованої бригади ЗСУ Олег Куцин.

Командир Мирослава розповідає, що хлопець міг зробити кар'єру у війську. Він був рішучим, безстрашним, із талантом до командування.

Як стало відомо, боєць встиг закінчити офіцерські курси і стати лейтенантом. Побратими йшли за ним без остраху.

"Таких людей дуже мало. Чесно кажучи, я навіть передати не можу. Він міг заводити людей. Взагалі це – чистий українець. За ним ніколи не було страшно. Завжди вперед, тільки вперед", – згадує побратим загиблого Євген Олійников.

Повідомляється, що Мирослав пішов добровольцем до війська з Майдану. Він служив у батальйоні "Січ", потім у 93-й механізованій бригаді. Хлопець закінчив історичний факультет Харківського університету і мріяв стати вчителем історії.

"Він хотів викладати, хотів нести дітям справжню історію, викладати і паралельно займатися журналістикою. Отакою він людиною був, хотів поєднувати все, і, я думаю, у нього все б вийшло. Він був справжнім лицарем, і це не порожні слова. Він жив так, як він казав, і помер як справжній герой", – каже друг Мирослава Мисли Кирило Лукаш.

Поховали героя на цвинтарі у Волоховому Ярі поруч із батьком. У нього залишилася старенька мати і тітка. Місцеві ж та побратими Мирослава уже заявили, що хочуть назвати ім’ям загиблого героя місцеву школу.

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, Харківська область, 5 канал

Попередній матеріал
Одеський припортовий завод знову запрацював
Наступний матеріал
У Києві визначили 5 головних локацій для проведення Євробачення-2017

"Це була жертовна людина": у Фастові прощалися з військовим капеланом, що пережив полон бойовиків

У Львові попрощалися із військовим, який загинув два роки тому у бою за Луганський аеропорт

У Вінниці прощались із молодим снайпером, який помер, захищаючи Україну

"Це був справжній бойовий генерал": у Києві попрощалися з Андрієм Тарановим – відео