Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн www.autocentre.ua

У Кіберполіції повідомили як вберегтися від хакерської атаки

  Кіберполіція радить у випадку виявлення порушень у роботі комп’ютерів, які працюють у комп’ютерних мережах, негайно від’єднати їх від мереж

  У вівторок, 27 червня, хакери атакували в Україні низку великих підприємств та установ. Як повідомила прес-служба кіберполіції на сторінці у Twitter, станом на 18:00 до Департаменту кіберполіції надійшло 200 повідомлень про втручання в роботу персональних комп’ютерів. У відомстві також зазначили, що повідомлення продовжують надходити. Всі вони фіксуються та на місця для перевірки виїжджають спеціалісти.

  У прес-службі кіберполіції також зазначили, що за попередньою інформацією відбулось втручання в функціонування комп’ютерних мереж шляхом розповсюдження шкідливого програмного забезпечення яке використовує нещодавно виявлені вразливості ОС Windows, а саме протоколу SMB.

  "Кіберполіція радить у випадку виявлення порушень у роботі комп’ютерів, які працюють у комп’ютерних мережах, негайно від’єднати їх від мереж. З метою запобігання випадків втручання в роботу ОС Windows встановити патчі з офіційного ресурсу компанії Microsoft. Крім того, потрібно переконатися, що на всіх комп'ютерних системах встановлене актуальне антивірусне програмне забезпечення яке функціонує належним чином та використовує актуальні бази вірусних сигнатур. За необхідністю потрібно встановити та оновити антивірусне програмне забезпечення", - йдеться у повідомленнях відомства.

  У кібенрполіції повідомляють, що для зменшення ризику зараження, слід уважно відноситися до всієї електронної кореспонденції, не завантажувати і не відкривати додатки у листах, які надіслані з невідомих адрес. У випадку отримання листа з відомої адреси, який викликає підозру — зв’язатися із відправником та підтвердити факт відправки листа. Зробити резервні копії усіх критично важливих даних.

  Варто зазначити, що у прес-службі повідомили, що наразі вже створено оперативну робочу групу для вирішення ситуації пов'язаної з вірусною атакою.

  Нагадаємо, 27 червня у прес-службі НБУ повідомили, що на низку українських банків та підприємств була здійснена хакерська атака. Згодом стало відомо, що атака зачепила низку потужних підприємств та компаній, метрополітен, "Нову пошту" та інші сервіси.

  Попередній матеріал
  У зоні АТО військові та СБУ натрапили на цілий арсенал зброї з Росії
  Наступний матеріал
  Чи варто Україні сподіватися на план Макрона – "Час. Підсумки дня"
  Loading...
  Масова хакерська атака: під удар потрапив Кабмін, метрополітен, низка банків та підприємств

  Масова хакерська атака: під удар потрапив Кабмін, метрополітен, низка банків та підприємств

  На декілька українських банків та підприємств була здійснена хакерська атака – НБУ

  На декілька українських банків та підприємств була здійснена хакерська атака – НБУ

  Експерти довели причетність РФ до хакерських атак на енергосистему України у 2016 році – ЗМІ

  Експерти довели причетність РФ до хакерських атак на енергосистему України у 2016 році – ЗМІ