Кібератака
Кібератака radiosvoboda.org

На декілька українських банків та підприємств була здійснена хакерська атака – НБУ

  Нацбанк попередив банки та учасників фінансового сектору про зовнішню хакерську атаку невідомим вірусом

  Національний банк України попередив банки та інших учасників фінансового сектору про зовнішню хакерську атаку невідомим вірусом на декілька українських банків, а також на деякі підприємства комерційного та державного секторів, що відбувається у вівторок, 27 червня. Про це повідомила прес-служба НБУ. 

  Так, за даними повідомлення, в результаті кібератак ці банки мають складності з обслуговуванням клієнтів та здійсненням банківських операцій.

  "Наразі у фінансовому секторі посилено заходи безпеки та протидії хакерським атакам усіх учасників фінансового ринку. Національний банк упевнений, що захист банківської інфраструктури від шахрайських дій в кіберпросторі організовано належним чином, а спроби кібератак на інформаційні системи банків будуть нейтралізовані", - йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

  У повідомленні також додали, що Національний банк України моніторить ситуацію та повідомлятиме про поточний стан кіберзахисту банківської системи.

  Як повідомляв 5.UA, масові кібератаки сталися 12 травня на європейські компанії та установи. Під ударом опинилися інформаційні системи Національної служби охорони здоров'я Великої Британії, 16 британських лікарень та іспанської телекомунікаційної компанії. Кілька годин потому про злам повідомили десятки іспанських компаній та медичні установи Шотландії. Хакери блокували комп'ютерні системи і вимагали викуп за відновлення роботи.

  Попередній матеріал
  Компанія батька секретаря міськради Дніпра просить ще 67 млн грн на капремонт Центрального мосту
  Наступний матеріал
  Литва направить в Україну 60 військових інструкторів
  Loading...

  У США назвали ймовірних творців вірусу WannaCry – ЗМІ

  Тепер набагато гірше: новий вірус XData цілеспрямовано атакує Україну

  НБУ назвав проблемні банки України – список