Міноборони

У Генштабі розробили кілька планів протидії спецпідрозділам РФ

Захід був організований за сприяння штабу Сил спеціальних операцій НАТО

Під час конференції з питань розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України, яка проходила в Києві, начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України, генерал армії України Віктор Муженко спільно з колегами з 9 країн обговорив протидію спецпідрозділам Російської Федерації. Про таке повідомили на сайті Міноборони.

"Генеральним штабом проаналізовано дії спеціальних підрозділів Російської Федерації, і в нас уже готові плани протидії на різні сценарії кризових ситуацій. Наше завдання – не знижувати темпу впровадження нових стандартів у підготовці, технічному оснащенні та всебічному забезпеченні вітчизняних Сил спеціальних операцій", – зазначив під час обговорення питань порядку денного генерал армії України Віктор Муженко.

Слід зазначити, що окремо були порушені питання розвитку морської складової Сил спеціальних операцій ЗС України, Комплексного плану розвитку ССпО ЗС України та безпекової ситуації в регіоні.

Захід був організований за сприяння штабу Сил спеціальних операцій НАТО та за участі його офіційної делегації на чолі з командувачем штабу віце-адміралом Коліном Кілрейном. Участь в конференції взяли фахівці зі США, Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Данії та Канади.

/
/

Попередній матеріал
У Києві спалахнув один із корпусів НАУ
Наступний матеріал
Україна презентує транспортник Ан-132-D на виставці в Індії

Два десантні "Кентаври" відправлять охороняти Азовське море

Історія опору: в Росії діє єдиний храм ПЦУ, який суд вирішив знести

Міжнародний день онкохворої дитини: скільки коштів заплановано витратити на ліки в Україні

Брифінг речника Міноборони України – відео

"Я вдягаю носик і ховаю сумні емоції": як дівчина стала лікарняним клоуном для онкохворих діток

"Люди брали, скільки хотіли": Ігор Шевченко про шапки з Давосу – "Рандеву"