"Феофанія"
"Феофанія" 5 канал

У "Феофанії" лишаються вісім колишніх бранців – включення з лікарні, звіт головного лікаря

Читайте по-русски
Станіслава Клиха перевели у відділення військового госпиталю, оскільки він потребує спеціалізованої медичної допомоги

Вісім колишніх цивільних політв'язнів разом з родичами нині перебувають у столичній лікарні "Феофанія". Головний лікар переконаний – на третій день обстеження ніхто з них не потребує реанімації або оперативного втручання. Під стінами медзакладу перебуває і кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Лікарі впевнені, що наразі бранцям Кремля найбільш необхідним є саме присутність близьких. Зокрема, в лікарні залишаються Олександр Кольченко, Володимир Балух, Микола Карпюк, Павло Гриб, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров, Микола Сизанович.

Діагнозів лікарі не розголошують. Проте відомо, що Бекірова переводять до кардіологічного відділення. Станіслава Клиха перевели у відділення військового госпиталю, оскільки він потребує спеціалізованої медичної допомоги, якої у "Феофанії" не могли надати.

Олег Сенцов перебуває на обліку в гастроентерологічному відділенні, хоча й відлучився наразі з медустанови. Він також попросив оглянути його маму. Романа Сущенка обстежуватимуть амбулаторно.

"Надалі – діагностичний пошук. За вихідні дні ми зробили певні обстеження, у нас є попередні діагнози для кожного, хто в нас сьогодні перебуває. Сьогодні – більш деталізований, конкретний діагностичний пошук. Можливо, виникне питання щодо переведення в інші структурні підрозділи в тому напрямі, в якому необхідно буде надавати допомогу", – відзвітував головний лікар клінічної лікарні Ігор Семенів.

Нагадаємо, звільнений з російського полону Сущенко розповів, чим займатиметься.

Попередній матеріал
Руйнівний шторм обрушився на Крим: є загиблі
Наступний матеріал
Закон про імпічмент, зміна регламенту, статус полонених – що буде на порядку денному другої сесії ВР
Loading...