У Дніпропетровську відкрили агенцію вибачень

  Пробачення всліпу. У Дніпропетровську відкрилася агенція вибачень. Працюють там дипломовані психологи - які не лише можуть скласти для вас текст примирення, а навіть, за бажанням – зачитати його ображеній людині. Чи - зустрітися з нею і спробувати віч на віч владнати конфлікт. Таким чином працівники агенції хочуть навчити дніпропетровців правильно вибачатися.

  Зробити перший крок – завжди складно, впевнені психологи. Кажуть, сварка зазвичай забирає декілька хвилин, а от на примирення знадобиться іноді  не один рік. До агенції вибачень звертаються ті, хто посварився з родичами, коханими або ж діловими партнерами. Усі прагнуть одного – перепросити так, щоб справді пробачили.

  За чисто символічну плату психологи навчать правильно перепрошувати, і навіть напишуть текст вибачення. Сміливі клієнти вивчають його напам`ять і йдуть миритись. Ті, хто боїться, що під час розмови конфлікт знову спалахне - просять допомоги психолога. 

  Фахівці зізнаються - спочатку побоювалися негативної реакції тих, у кого просили вибачення. 

  Особисто перепросити у кращого друга Ольга не змогла. Тому стала однією з перших клієнток агенції вибачень. Дівчина добре розуміла – була неправа, нагрубила, сама розірвала стосунки. Наступного дня  забула про все, але хлопець зачаїв образу. Відновити дружбу по телефону допомогли психологи.

  Звертатись до агенції вибачень людина може неодноразово. Щоправда, психологи кажуть - не відстежують подальшої долі своїх клієнтів. І сподіваються - колись вони навчаться самі відповідати за власні вчинки і не ображати дорогих людей.

  Юлія Фінгарет, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Томенко: протокол про відставку Мартиненка фальсифікували
  Наступний матеріал
  Фальшивання замінування "Мандарин-Плази"
  Теги: