Томенко: протокол про відставку Мартиненка фальсифікували

  Протокол засідання фракції "Наша Україна - Народна Самооборона", на якому йшлося про відкликання Миколи Мартиненка з посади голови фракції - сфальсивіковано, заявляє віце-спікер Микола Томенко.

  На прес-конференції він показав журналістам протокол, який не має вихідного номеру і не підписаний жодним із заступників голови НУНСу. Крім того, стверджує Микола Томенко, окремі депутати, підписи яких зазначені в документі, не візували протокол. А чотирнадцять із 38 підписантів не могли приймати участь у засіданні, оскільки у стінах Парламенту їх не було. БЮТівці проситимуть Генпрокуратуру розібратися з документом і покарати організаторів.  

  Микола Томенко - заступник голови Верховної Ради України:
    "Депутати нашої фракції звернуться до ГПУ для того, щоб Генпрокуратура відкрила справу за фактом шахрайства та службового підлогу, оскільки ми не можемо допустити, щоб хтось, там в Секретаріаті Президента чи в Партії регіонів чи за кордоном сидів і підписувався замість депутатів. На даний момент Стецьків і Клименко зробили заяви, що вони не були на жодному засіданні фракції і просять вважати їхні підписи не дійсними".

  Попередній матеріал
  Латвійський метеорит виявився фальшивкою
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську відкрили агенцію вибачень
  Теги: