Видача біометричних паспортів
Видача біометричних паспортів 5 канал

У ДМС видаватимуть ID-картки навіть у день виборів: чому так

  Читайте по-русски
  Міграційна служба звернулася до ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" з пропозицією розглянути можливість невідкладного виготовлення та персоналізації ID-карток для їх подальшої оперативної доставки до територіальних органів та підрозділів ДМС

  Підрозділи Державної міграційної служби України видаватимуть ID-картки громадянам на всій території України 20 та 21 квітня. Про це з посиланням на дані Державної міграційної служби повідомляє прес-служба МВС.

  У відомстві нагадали, що 21 квітня відбудеться повторне голосування на чергових виборах президента України.

  "ДМСУ сприятиме тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, маючи на руках паспорт громадянина України (ID-картку). Тому, з метою забезпечення видачі ID-карток, які доставлені до територіальних підрозділів Міграційної служби на території всієї України, у переддень та день другого туру виборів, 20 та 21 квітня 2019 року, буде організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС. Також працюватимуть центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс", – ідеться в повідомленні.

  Окрім цього, Міграційна служба звернулася до ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" з пропозицією розглянути можливість невідкладного виготовлення та персоналізації ID-карток для їх подальшої оперативної доставки до територіальних органів та підрозділів ДМС, як це було забезпечено під час першого туру виборів президента України 31 березня.

  Як повідомили у ДМС, із метою своєчасного отримання ID-карток громадянами України, Міграційна служба також звернулася до центрів надання адміністративних послуг із пропозицією розглянути можливість організації роботи з видачі паспортів напередодні та в день проведення повторного голосування на чергових виборах президента.

  "За наявною у Міграційної служби інформацією, більшість ЦНАП підтвердили наміри щодо роботи з видачі документів у день голосування", – наголосили у відомстві.

  Нагадаємо, раніше у тестову експлуатацію було запущено нову послугу, яка допоможе вносити онлайн персональні дані громадян для оформлення біометричного документа.

  Попередній матеріал
  Інженерне облаштування державного кордону з Росією не припиняється – Держприкордонслужба
  Наступний матеріал
  У центрі Києва люди зібралися на акцію "Захисти Україну" – трансляція

  Клімкін назвав знущанням 17 "походів" сестри Сенцова до української міграційної служби

  Отримати біометричний паспорт стало ще легше – заяву можна заповнити онлайн

  Понад 280 тисяч людей: українці масово не забирають свої закордонні паспорти

  Попит зменшується: в Україні зникли черги за біометричними закордонними паспортами

  Тимчасові ускладнення: у системи оформлення біометричних паспортів стався збій

  Ситник: НАБУ у продовження зірваної спецоперації в ДМС затримало працівника СБУ на хабарі у $47 тис.