ДПСУ
ДПСУ ДПСУ

У День Незалежності України буде посилено заходи безпеки на держкордоні

  До перевірок будуть залучені кінологи зі службовими собаками для того, аби виявити незаконне переміщення зброї та вибухових речовин

  У День Незалежності України, Державна прикордонна служба України посилить заходи безпеки на державному кордоні. Про це повідомляє "УНІАН".

  Зазначається, що заходи безпеки та порядку здійснюватимуться на пунктах пропуску на державному рубежі, в контрольно-пропускних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення Операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях та на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

  "Прикордонники постійно проводитимуть моніторинг оперативної ситуації і враховуватимуть усі можливі виклики, насамперед терористичні загрози. Для цього усі напрямки кордону будуть посилені додатковими нарядами. Під час руху осіб та транспортних засобів проводитиметься детальна оглядова робота", – зауважено у повідомленні.

  До перевірок будуть залучені кінологи зі службовими собаками для того, аби виявити незаконне переміщення зброї та вибухових речовин. Також здійснюватиметься ретельна перевірка документів осіб і транспортних засобів, які будуть поблизу кордону.

  "Для запобігання і недопущення провокацій прикордонники діятимуть у тісній взаємодії з Національною поліцією, Національною гвардією, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Службою Безпеки України", – зазначено в повідомленні.

  Як повідомляв 5.UA, під час репетиції військового параду до Дня Незалежності України у Києві були показані модернізовані танки Т-64БВ, які вважаються основними для Збройних сил.

  Попередній матеріал
  "Укрпромзовнішекспертиза" оцінила ймовірні втрати "УЗ" від уніфікації тарифів на вантажоперевезення
  Наступний матеріал
  Оприлюднено дані 10 "зелених чоловічків" у чорних беретах, які захоплювали Крим

  Нічне бачення та GPS-навігація: у Києві продемонстрували модернізовані танки Т-64БВ – фото

  Останні приготування: на Хрещатику провели перше вечірнє тренування до військового параду – сюжет

  Російські прикордонники потовкли українця та зняли його з потяга – ДПСУ

  Виконають вперше: який сюрприз готує військовий оркестр на парад до Дня Незалежності

  "Загроза держбезпеці": МВС порахувало кількість нелегалів на території України

  Підготовка до святкування Дня Незалежності: на яких столичних вулицях перекриють чи обмежать рух