Державне бюро розслідувань
Державне бюро розслідувань 5 канал / Час. Підсумки тижня

У ДБР провели новий конкурс на посаду керівника управління у справах Майдану

Читайте по-русски
У новому конкурсі взяли участь Драгунов, який пройшов іспити та співбесіду на цю посаду ще у вересні-жовтні, та співробітник СБУ Тарасюк

У Державному бюро розслідувань провели новий конкурс на посаду керівника управління у справах Майдану. За результатами першого конкурсу комісія так і не змогла обрати кандидата серед трьох претендентів. Новий конкурс провели у понеділок, 2 листопада.

"Взяли участь тільки два претенденти – це Драгунов і Тарасюк. Зараз наше завдання, в принципі, – дізнатися більше про цього пана Тарасюка, тому що він, з огляду на саму комісію, на самі поставлені йому запитання, показав велику впевненість у речах, які він декларує", – зазначив голова громадської організації "Родини Героїв Небесної Сотні" Юрій Аксенин.

Нагадуємо, перший конкурс розпочався у вересні. Його хотіли провести у закритому режимі, але завдяки розголосу, представникам громадськості вдалося потрапити на засідання у якості спостерігачів, а також домогтися трансляції засідань конкурсної комісії.

У новому конкурсі взяли участь Віталій Драгунов, який пройшов іспити та співбесіду на цю посаду ще у вересні-жовтні, та співробітник Служби безпеки України Анатолій Тарасюк.

Попередній матеріал
Божа кара страшніша за COVID-19 – на Рівненщині оштрафували вчительку, бо та не носила маску через релігійні переконання
Наступний матеріал
Передвиборча кампанія у США добігла кінця: як поводилися кандидати та як реагують виборці – включення
Loading...