http://weloveua.com

У Чорнобилі відкрили перший хостел для туристів

  Для відвідувачів зони відчуження створили усі необхідні умови для проживання – Інтернет, душ та навіть плазмові телевізори в номерах

  У Чорнобилі запрацював перший костел для туристів. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження.

  Як стало відомо, його відкрили на базі колишнього гуртожитку. Хостел розрахований на 100 місць для короткострокового проживання туристів зони відчуження.

  "З метою підвищення якості умов для перебування відвідувачів у зоні відчуження, в місті Чорнобиль, на базі колишнього гуртожитку "Полісся" відкрито хостел з покращеними умовами проживання", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, для відвідувачів створені "всі умови для комфортного проживання: є плазмовий телевізор, душова кабіна, туалет, зручні меблі у кожній одно- чи двомісній кімнаті, безкоштовне користування мережею Інтернет тощо".

  Як зауважив голова Держагентства з управління зоною відчуження Віталій Петрук, "вдосконалення інфраструктури зони відчуження – важливий напрямок роботи підприємств зони відчуження". 

  Попередній матеріал
  Ще в одній області України зафіксували африканську чуму свиней
  Наступний матеріал
  Іноземні постачальники ліків не повинні відноситися до України, як до країни "третього світу" - нардеп
  Loading...