ЗСУ, українські військові
ЗСУ, українські військові Військове телебачення України

У червні-липні до ЗСУ призвуть 500 офіцерів запасу – у Генштабі розповіли подробиці

  Читайте по-русски
  До участі в ООС призвані офіцери залучатися не будуть

  Міністр оборони Андрій Таран підписав наказ, відповідно до якого в червні-липні до армії призвуть 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які не проходили військову службу. Про це повідомляє у Facebook Головне управління персоналу Генштабу ЗСУ.

  Як зазначається, відповідно до наказу від 19 травня 2020 року № 157 "Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в червні-липні 2020 року", за 16 військово-обліковими спеціальностями підлягатимуть призову 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військову службу.

  Офіцери запасу прослухають курси перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти для проходження обов'язкової підготовки протягом трьох місяців, повідомляють у Генштабі.

  Підготовку призваних офіцерів на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації планується розпочати з 2 липня 2020 року.

  Метою призову офіцерів є набуття ними практичних навичок для збройного захисту України, накопичення військово-навченого ресурсу в запасі після їх звільнення, підвищення рівня укомплектованості Збройних сил офіцерським складом, йдеться в повідомленні.

  Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до військових частин Збройних сил України.

  Водночас у Генштабі запевнили, що до участі в ООС призвані офіцери залучатися не будуть. Однак за бажанням можуть у добровільному порядку служити в районі ООС після укладання контракту про проходження військової служби.

  У пресслужбі Генштабу також повідомляють, що на офіцерів, яких буде призвано, поширюється весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом. Також за ними зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності.

  Як повідомляв 5.UA, Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про відтермінування призову на строкову службу в армії із квітня-червня на травень-липень 2020 року.

  Попередній матеріал
  В Євросоюзі визначили вимоги для авіапольотів після пандемії
  Наступний матеріал
  Учені виявили космічний об'єкт, який змінює уявлення про утворення Всесвіту
  Loading...

  Російські окупанти гатять протитанковими ракетами по захисниках Катеринівки – сюжет

  "Я бачила, як здаються деякі хлопці": вперше в історії ЗСУ жінка отримала кваліфікацію водолаза

  "Не дають розслаблятися": як окупанти атакують позиції ЗСУ з повітря, прикриваючись дронами ОБСЄ

  У ЗСУ зафіксували 3 нових випадки захворювання COVID-19

  Ворожі снайпери, безпілотники і розвідка боєм: яку тактику застосовують окупанти біля Новолуганського

  Коронавірус у ЗСУ – за добу виявили чотири нових випадки