Facebook / Прес-центр АТО

"Цинічно ігнорують цивільних": В ОРЛО блокують відкриття пункту пропуску "Золоте"

"Свідоме блокування вирішення цього питання свідчить про те, що керівництво ОРЛО продовжує цинічно ігнорувати інтереси цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення", – переконані в українській стороні СЦКК

Бойовики так званої "ЛНР" блокують відкриття пункту пропуску "Золоте" через лінію зіткнення. Це ускладнює гуманітарну ситуацію на сході. Про це повідомляє українська сторона СЦКК.

"НЗФ ОРЛО блокують відкриття КПВВ "Золоте" через лінію зіткнення, чим ускладнюють гуманітарну ситуацію на Донбасі", – вказується в повідомленні.

Нині для сполучення між Луганською областю та ОРЛО функціонує лише один єдиний пішохідний КПВВ "Станиця Луганська" по мосту через річку Сіверський Донець. Утім, він потребує ремонту, а сам перехід по ньому за складних кліматичних умов (35-градусна спека) доволі важкий. У цьому особисто переконався перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг під час свого чергового візиту на Донбас, який триватиме до 11 серпня.

На думку першого заступника голови місії, на Луганському напрямку необхідно відкрити повноцінний контрольний пункт в’їзду-виїзду, через який зможуть перетинати лінію зіткнення як люди, так і автівки.

"Українська сторона в повній мірі підтримує необхідність позитивного вирішення питання щодо відкриття майже повністю готового до роботи КПВВ "Золоте" поблизу міста Попасна, яке дозволить перерозподілити частину пасажиропотоку та в значній мірі розвантажить КПВВ "Станиця Луганська", значно покращивши тим самим гуманітарну ситуацію в регіоні. Крім того, відкриття КПВВ "Золоте", дозволить провести якісний ремонт мосту на КПВВ "Станиця Луганська", технічний стан якого загрожує безпечному пересуванню по ньому мирного населення", – зазначається в повідомленні.

Українська сторона СЦКК неодноразово зверталася до російської сторони СЦКК для сприяння у відкритті КПВВ "Золоте", але і досі будь-яка реакція керівництва ОРЛО на ці звернення відсутня.

Як наголошують представники України, "свідоме блокування вирішення цього питання свідчить про те, що керівництво ОРЛО продовжує цинічно ігнорувати інтереси цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення, демонструє зацікавленість у погіршенні гуманітарної ситуації в регіоні та прагне подальшого загострення протистояння на Донбасі".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Міністр оборони відвідав лінію відведення військ в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Муженко про "Захід-2017": Росія може використати практику "іхтамнєт"
Наступний матеріал
В НАТО відреагували на візит Путіна до Абхазії
Loading...