Міноборони

Генштаб скасував заборону на дзвінки із зони АТО

Тепер командири на місцях вирішуватимуть – дозволяти чи забороняти підлеглим користуватися телефоном

Міністерство оборони України скасувало заборону користуватися мобільними телефонами військовослужбовцям на лінії фронту. Про це повідомив на прес-конференції начальник Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗСУ Володимир Рапко. Тож тепер командири на місцях вирішують – чи дозволяти, чи забороняти підлеглим використовувати телефони в зоні АТО, передає "5 канал".

"Щоб не порушувати права людини, ми дозволили командирам залежно від ситуації самим ухвалювати рішення, можна чи не можна користуватися мобільним телефоном підлеглим у зоні АТО", – зазначив він.

Генерал-майор не забарився пояснити і у чому небезпека цього: "Кожного ранку о 8 годині у одному місці збирається 100-200 телефонів. Що з того розуміє ворог? Або це сніданок, або це брифінг, або шикування. І натиснути треба кнопку і подати команду. Можна користуватися, якщо підходити до цього з розумом. Усіх випадків передбачити не можна, тому командири здебільшого забороняють, щоб зберегти життя та здоров'я людей".

На думку Рапка, необхідно проводити роботу з підлеглими, аби вони розуміли, що мобільними треба користуватися лише у термінових окремих випадках. Крім того, він зауважив, що з будь-якого місця і з будь-якого телефону в зоні проведення АТО можна безкоштовно набрати будь-який міський чи міжміський телефон оператора.

Дивіться також фотогалерею:

Ворога не пустимо: Морпіхи стоять на варті Чермалика – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Розгляд клопотання прокурорів САП про стягнення у дохід держави застави за нардепа Полякова – трансляція
Наступний матеріал
Гаазький суд почав розглядати позов "Нафтогазу" проти РФ через захоплення активів у Криму
Loading...