Сергій Наєв, нагородження бійців ООС
Сергій Наєв, нагородження бійців ООС Facebook / Операція об\'єднаних сил

ЦВК створила спеціальні виборчі дільниці для українських воїнів на Донбасі

Читайте по-русски
Загалом йдеться про 80 виборчих дільниць для українських військових

ЦВК у винятковому випадку створила 80 спеціальних виборчих дільниць на території військових частин на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Центрвиборчкому на сторінці у Facebook.

"14 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук. Розглянувши відповідні подання Міністерства оборони України, Комісія утворила у винятковому випадку 80 спеціальних виборчих дільниць на території військових частин (формувань) у межах Донецької, Луганської та Львівської областей на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року", – йдеться у повідомленні.

Відтак, звітують у ЦВК, на території Донецької області створено 65 виборчих дільниць, на території Луганської області – 14. Крім того, на Львівщині для військових обладнали одну виборчу дільницю.

"Також утворено дільничні виборчі комісії з виборів Президента України вказаних спеціальних виборчих дільниць", – додають у Центрвиборчкомі.

Крім того, у прес-службі звітують, що Комісія вже затвердила єдині кошториси ОВК (окружних виборчих комісій) трьох територіальних виборчих округів. Загальна сума видатків становить 13,4 мільйона гривень. 

Наразі затверджено кошториси видатків ОВК майже 200 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України.

Попередній матеріал
США планують передати Україні ще два патрульних катери класу Island
Наступний матеріал
Захоплення українських моряків: ЄС запровадив індивідуальні санкції проти росіян, причетних до нападу
Loading...