Церква Львова пропонує містянам пообіцяти Богу не вживати алкоголю [відео]

  Золоту книгу тверезості започаткували в одній із церков Львова. До неї вписують свої імена ті, хто відмовляється від алкоголю. Це своєрідна пожертва задля алкозалежних.

  Теодозій Затульський: "Богові дав присягу значить її не можна порушувати, бо з богом жартувати не можна".

  Сімдесятирічний Тедозій Затульський не питиме до кінця життя. Це його жертва заради усіх алкозалежних. Таких як пан Теодозій - чимало, хтось відмовляється від спиртного заради дітей, хтось - заради батьків. Священик церкви каже, він першим подав приклад для вірян – заприсягнувся не вживати алкоголю п`ять років. Каже, дотриматися слова, даного Богові легше - тож люди чи не щодня підтверджують відмову від алкоголю записом у книзі.

  о. Петро Рак, адміністратор храму Благовіщення: "Ми вважаємо дивлячись на те як в Біблії показує – дуже мила богові. Через цю скромну жертву ці люди, які себе жертвують можуть в Бога випросити тверезість для своїх родичів. За кожним записом своя життєва історія, своя драма, своє розбиття, яке ми думаємо з допомогою молитви зцілять".

  Богдан не вживає алкоголю вже кілька років, намір відмовлятися від "зеленого змія" ще два роки поспіль  - підтвердив записом у книзі. Каже, за час тверезості від нього відвернулося чимало друзів.

  Богдан Гула, парафіянин: "Відійшло 50%, але зато прибавилися зовсім інші, які ніколи б не очікував, що вони підійдуть. Життя помінялося, люди почали сприймати спокійно, спочатку жартували, а тепер нормально. Я ж не зациклююсь, що я не п`ю. Я можу гарно побавити любу компанію".

  Головний нарколог області Мирослава Кабанчик переконана - вирішити проблему алкоголізму сама медицина безсила. Якби книги тверезості існували в інших церквах, можливо, вдалося б урятувати від згубної звички багатьох людей.

  Мирослава Кабанчик,  головний нарколог області: "Ми віруючі люди, тому слово священника сказане в церкві, тим більше якщо ця людина підписалася в церкві і дала обіт, то це є добре і це буде дієво і я думаю, що вона буде цього дотримуватися".

  До золотої книги тверезості за два місяці записалося майже півтори  сотні людей. Священики кажуть - це перший такий фоліант у Львові, але своїм досвідом готові поділитися з усіма храмами міста.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал


  Попередній матеріал
  Тоні Блер дає повторні свідчення щодо участі Великої Британії у війні в Іраку
  Наступний матеріал
  Проводи коляди влаштували у Музеї Гончара у Києві
  Теги: