Активіст
Активіст 5 канал

"Треба виходити, бо це вже крайня точка": сотні людей зібралися під судом на підтримку Порошенка – включення

Читайте по-русски
Крім того, на місці багато поліцейських

Під Печерським судом у Києві за годину до засідання за участі п'ятого президента України Петра Порошенка зібралися майже чотири сотні людей, і ця кількість постійно збільшується. Крім того, на місці багато поліцейських.

"Ми сьогодні прийшли захистити нашого президента Петра Порошенка від свавілля, яке вчиняє влада", – каже учасник акції Віталій.

"Треба виходити, бо це вже крайня точка. Якщо ми не будемо виходить, то почнуться 1920-1930 роки для України. Я не вважаю Порошенка ангелом, але ми ніде не знайдемо ангела. Нам потрібен керівник, гетьман, а не ангел, який поведе Україну до тих цілей, які потрібні нам усім", – вважає Віктор.

"Такого безладу і хаосу, який створив так званий президент Зеленський, терпіти не можна і ті переслідування, які він зараз творить стосовно опозиції, вони потребують негайного втручання суспільно активних громадян, саме тому ми тут", – наголосив активіст.

Громадяни приїхали з різних куточків країни. Зокрема, люди з Донеччини розповіли журналістам "5 каналу", що по дорозі автобус зупиняли під приводом перевірки, але не лише документів, а й особистих речей, посилаючись на закон про перевірку громадян при перетині КПВВ, хоча Краматорськ не є окупованим і люди КПВВ не перетинали.

Нагадаємо, ранком 17 січня літак із Петром Порошенком приземлився в аеропорту Києва. Політик прибув з Польщі після кількатижневого дипломатичного турне по Європі. Зустрічати п'ятого президента до летовища прибули тисячі людей. 

Як повідомляв 5.UA, адвокат Ігор Головань після засідання Печерського райсуду Києва пояснив, чому рішення про арешт майна п'ятого президента Петра Порошенка є абсолютним беззаконням і політичним переслідуванням. Народний депутат Володимир Ар'єв назвав рішення дежавю часів Януковича і нагадав про довгий "послужний список" судді.

Як повідомляв 5.UA, так звана кримінальна "підозра" була сфабрикована за вказівкою з Офісу президента Володимира Зеленського проти лідера "Європейської Солідарності" Петра Порошенка та не має жодних правових підстав, а отже, є незаконною. На цьому наголосив адвокат п'ятого президента України Ілля Новіков під час брифінгу.

Попередній матеріал
Це матиме серйозні наслідки для держави: як світова спільнота відреагувала на політичне переслідування Порошенка
Наступний матеріал
"Ми нікого не боїмося": Порошенко прибув у Печерський суд і виступив перед активістами – включення
Loading...