Видобуток нафти
Видобуток нафти rbc.ua

"Транснєфть" виплатить компенсацію "Укртранснафті" за постачання неякісної сировини

  Читайте по-русски
  11 травня за рахунок звільнення однієї нитки "Дружби" був відновлений транзит до Європи

  Договір про компенсацію витрат за проведення нестандартних робіт із витіснення некондиційної нафти з нафтопроводу "Дружба" узгоджують "Укртранснафта" і російська "Транснєфть". Про таке повідомили на сторінці "Укртранснафти" в Facebook.

  "Оскільки врегулювання цього питання не передбачене чинною угодою про надання послуг з транзиту російської нафти, ... сторони погоджують додатковий договір до чинної угоди, згідно з яким буде відбуватися розрахунок, визначатися терміни й умови компенсації додаткових витрат АТ "Укртранснафта", – йдеться у тексті повідомлення.

  Крім того, там нагадали, що 11 травня за рахунок звільнення однієї нитки "Дружби" був відновлений транзит до Європи.

  У повідомленні наголосили на тому, що нафта з підвищеним вмістом хлорорганіки буде перекачуватися на європейські НПЗ партіями відповідно до узгодженого всіма зацікавленими сторонами графіком.

  "Повне прокачування некондиційної нафти Urals із території України до Угорщини і Словаччини може зайняти від чотирьох до шести місяців. Цей термін залежить від концентрації хлорорганічних сполук у залишках сировини", – зазначили в тексті.

  Як повідомляв 5.UA, втрати Білорусі від поставки "брудної" нафти з Росії складають сотні мільйонів доларів. Про таке заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

  Довідка: про постачання некондиційної нафти з Росії білоруська компанія "Білнафтохім" заявила 19 квітня. Тоді постачання сировини було припинено. Міністерство енергетики Росії визнало, що нафта була забруднена дихлоретаном. Загальний обсяг "брудної" нафти становить до 5 млн тонн. Російська компанія "Транснефть" заявила, що забруднення стало результатом умисних дій. Порушено кримінальну справу, затримано чотирьох осіб – керівників компаній, які, як стверджується, зливали забруднене паливо у трубопровід на одному з вузлів у Самарській області.

  Попередній матеріал
  У Херсоні "замінували" декілька портів і торгових центрів
  Наступний матеріал
  "За суржик покарань не буде": у Верховній Раді роз’яснили деталі мовного закону
  Loading...

  Забруднена російська нафта вже дісталася України та Європи

  Збитки на сотні мільйонів доларів: Білорусь вимагатиме у РФ компенсації за неякісну нафту

  "Це було очікувано": в МЕРТ прокоментували російські санкції на постачання нафти

  "Інструмент тиску": Росія заборонила експорт нафти в Україну та ввела додаткові обмеження

  Ціни на нафту сягнули максимуму з листопада 2018 року

  У "Нафтогазі" повідомили, на скільки Україна скоротила імпорт газу