Віктор Назаров
Віктор Назаров 5 канал

Трагедія літака Іл-76: розгляд скарги обвинуваченого Назарова перенесли

Наступне засідання призначене на 31 січня 2019 року

Апеляційну скаргу генерал-майора Віктора Назарова розглядатимуть за місяць. Перерву оголосив Дніпровський апеляційний суд. Усе через заяву захисників, які мають за цей час підготувати клопотання щодо дослідження доказів.

Наступне засідання призначене на 31 січня 2019 року.

Через реформування апеляційного суду скаргу колишнього керівника штабу АТО нова колегія суддів почала розглядати наново.

"Винятково на нашу думку, враховуючи, що захист виявив свій намір заявити якесь своє чергове клопотання, на сьогоднішній день ми всі не знаємо, яке саме, водночас констатував, що вони не готові його надати суду, не обґрунтувати і не надати іншим сторонам для вивчення, суд оголосив перерву. Це винятково на нашу думку – невиконання своїх обов‘язків зі сторони захисту безпосередньо адвокатом", – пояснив прокурор ГПУ Максим Крим.

Назаров себе винним не вважає і саме тому оскаржує вирок – сім років за ґратами. І вимагає взагалі закрити проти нього кримінальне провадження.

"Треба зрозуміти просту річ – мова не про почуття потерпілих, їхнє обурення і покарання когось. Йдеться про те, що свідомо замовчується правда про цей політ. А ті недоліки, які мали місце, – вони залишаються поза увагою військових фахівців", – переконаний обвинувачений.

Нагадаємо, винним Назарова визнав цивільний суд, який розглядав наслідки військової операції, в якій загинули 49 вояків, що перебували на борту літака ІЛ-76. Транспортник збили під час заходу на посадку в Луганську 14 червня 2014 року.

Попередній матеріал
Закон про перейменування УПЦ МП: Луценко пояснила, чи будуть штрафи за порушення
Наступний матеріал
Не бійкою єдиною: як пройшло засідання Ради, де ухвалили перейменування УПЦ МП
Loading...

Справа "тітушковода" Волкова: суд заслухав спогади трьох його підопічних

"Суд" в окупованому Криму залишив за ґратами трьох українських моряків

Суд відпустив одного з організаторів замаху на Бабченка: що відомо

Страшна ДТП у Харкові: суд залишив Зайцеву та Дронова за ґратами ще на 2 місяці

Не ув'язненням єдиним: у США суд примусив браконьєра щомісяця дивитися мультфільм "Бембі"

Суд не підтримав позов Насірова проти лікаря, який свідчив про його стан – подробиці справи