Віктор Назаров
Віктор Назаров 5 канал

Трагедія Іл-76: суд відмовив генералу Назарову у проведенні повторної експертизи

Колишній заступник керівника штабу АТО Віктор Назаров оскаржував рішення суду, за яким він має сім років сидіти за ґратами через службову недбалість

Апеляційний суд Дніпра відмовив генералу Віктору Назарову у проведенні ще однієї експертизи, яка має з'ясувати причини падіння військового літака Іл-76, внаслідок чого в 2014 році загинули 49 людей. Про це повідомляє "5 канал".

Колишній заступник керівника штабу АТО Назаров оскаржував рішення суду, за яким він має сім років сидіти за ґратами через службову недбалість. Свою провину не визнає, саме тому наполягав провести повторну експертизу. Сьогодні на засіданні заслухали фахівця, який брав участь у проведенні першої експертизи 2015 року. Тоді дійшли висновку, що керівництво штабу не подбало належним чином про безпеку польоту транспортника Іл-76 на Луганщину. Цей висновок апеляційний суд визнав остаточним і не бачить потреби з'ясовувати обставини повторно.

"Комісія дійшла висновку, що начальник штабу генерал-майор Назаров Віктор Миколайович порушив деякі статті правових нормативних документів, якими регламентуються порядок і правила виконання службових обов'язків… Він не вжив заходів протиповітряної оборони для безпечної посадки літака Іл-76", – уточнив завідувач відділу військових експертиз Київського дослідного інституту судової експертизи Міністерства юстиції Віктор Савечко.

"Ніяких конкретних фактів не було встановлено в ході судового засідання. Наше клопотання стосовно проведення повторної експертизи було обґрунтоване, жодної конкретної відповіді від експерта ми не почули. І зараз готуватимемося до дебатів на наступне засідання", – зазначив сам обвинувачений.

Нагадаємо, в червні 2014 року військово-транспортний літак Іл-76 був збитий над Луганським летовищем незадовго до приземлення. На борту перебували 40 десантників та 9 членів екіпажу. З них ніхто не вижив.

Дивіться також фотогалерею:

Роковини авіакатастрофи Іл-76: у Кривому Розі вшановували пам'ять загиблих українських військових – фоторепортаж

Кривий Ріг, роковини трагедії Іл-76
/
Кривий Ріг, роковини трагедії Іл-76
/
/
/
/
/
/
Кривий Ріг, роковини трагедії Іл-76
/
Кривий Ріг, роковини трагедії Іл-76
/
/
/
/
Кривий Ріг, роковини трагедії Іл-76
/
Кривий Ріг, роковини трагедії Іл-76
/
/
/
Роковини трагедії Іл-76
/
Роковини трагедії Іл-76

Попередній матеріал
Шкіряк припустив, що Плотницькому загрожує ліквідація
Наступний матеріал
До президентських виборів в РФ Кремль не піде на жодні домовленості щодо врегулювання ситуації на Донбасі – Березовець
Loading...