Суд у справі катастрофи Іл-76
Суд у справі катастрофи Іл-76 5 канал

Катастрофа Іл-76: як у Дніпрі розглядали апеляцію генерал-майора Назарова

У червні 2014 року військовий транспортник ІЛ -76 за наказом вилетів з Дніпра і був збитий над Луганським летовищем

У Дніпрі 26 вересня почали розглядати апеляційну скаргу генерал-майора Назарова. До суду він прийшов у супроводі охорони, передає кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Йдеться про резонансну справу Віктора Назарова, якого суд першої інстанції засудив до 7 років позбавлення волі через службову недбалість з тяжкими наслідками. У червні 2014 року, попри попередження про небезпеку, військовий транспортник ІЛ -76 за наказом вилетів з Дніпра і був збитий над Луганським летовищем. Тоді загинули 49 військових.

Як зазначав сам Назаров на сьогоднішньому засіданні, він не погоджується з певними моментами справи, які нібито проігнорував суд попередньої інстанції. Зокрема, йдеться про висновки експертиз, на які спирався суд Павлограда. Тому військовий вважає винесене рішення необґрунтованим. Зауважимо, що апеляційну скаргу Назарова у суді підтримали представники Міноборони України та Генштабу, які були присутні на засіданні.  

"З незрозумілих причин суд все це проігнорував суд 1-ї інстанції і вироку. Ви все це почуєте. Реально написано факти, які не відповідають реальним фактичним обставинам кримінального провадження. Більш того, суд у багатьох своїх висновках взявся до відвертого маніпулювання фактами", - заявив на суді обвинувачений Олександр Назаров.

Захисники Назарова клопотали про відвід прокурора, утім суддя це клопотання не задовольнив. А от прокурори не погодились із заявами сторони захисту та вказали на необґрунтованість поданих скарг.

"Вирок першої інстанції встановив, що Назаров, по - перше, не спланував у принципі цей переліт (літака Іл-76), хоча повинен був організувати його планування. І друга теза, що він не відреагував на інформацію про терористичну загрозу, хоча мав запобігати терактам, оскільки проводилася терористична операція", - відзначив прокурор Головної військової прокуратури ГПУ Олександр Свинар.

Зрештою, суд оголосив перерву у розгляді апеляції Генерала Назарова. засідання перенесли на 3 жовтня.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Чернігові літак Cessna-172 впав на подвір'я приватного будинку – фотогалерея

Падіння літака на городи
/
Падіння літака на городи
Падіння літака на городи
/
Падіння літака на городи
Падіння літака на городи
/
Падіння літака на городи
Падіння літака на городи
/
Падіння літака на городи
Падіння літака на городи
/
Падіння літака на городи
Падіння літака на городи
/
Падіння літака на городи

Попередній матеріал
"Дата смерті невідома": у Кременчуці увічнили пам'ять бійця роти "Миротворець"
Наступний матеріал
Зустріч міністра оборони України з міністром оборони Канади - відео
Loading...