Віктор Назаров у суді
Віктор Назаров у суді 5.ua

Справа катастрофи Іл-76: суддя відмовилась виносити вирок через помилки у прізвищах загиблих

За словами представника потерпілих у суді, без усунення помилок вирок могли скасувати, або направити на новий розгляд

Вирок у справі генерал-майора Віктора Назарова відкладається до виправлення помилок у матеріалах справи. Таке рішення прийняв Павлоградський суд, де слухають справу. Про це в середу, 22 лютого, повідомив "5 канал".

У прізвищах 9 з 49 загиблих військовослужбовців були допущені неточності та помилки. Суд, що вже працював над складанням вироку, вийшов з нарадчої кімнати з вимогою ці неточності виправити. Для цього на наступне засідання, яке призначене на 28 лютого, запросили судмедексперта.

"Дані неточності нам були відомі. Однак, враховуючи, що вони спростовуються і усуваються іншими доказами кримінального провадження – ми не приділяли в такій мірі цим неточностям такої уваги", – повідомив прокурор Олександр Свинар.

У свою чергу представник потерпілих у суді Сергій Погосян повідомив, що без усунення цих помилок вирок може бути оскарженим, скасованим, або направленим на новий розгляд.

"Об'єм дуже великий – 13 томів, 35 свідків. Це все треба виписати. І, мабуть, честь та хвала, що додивилися до таких неточностей. Без їх усунення вирок може бути оскарженим, скасованим, або направленим на новий розгляд".

Нагадаємо, 14 червня 2014 року бойовики-терористи збили військово-транспортний літак Іл-76 з ракетного комплексу. Це сталося у момент, коли він заходив на посадку в аеропорту Луганська. 40 українських військових та дев'ятеро членів екіпажу, які були на борту, загинули.

Попередній матеріал
Мітинг під Верховною Радою України завершився – поліція
Наступний матеріал
Окупувавши Крим і Донбас, Росія спровокувала зростання міжнародного тероризму – Турчинов
Loading...

Катастрофа Іл-76: прокуратура направила до суду обвинувачення проти ватажка "ЛНР" Плотницького

Вирок у справі катастрофи військового Іл-76 буде оголошено протягом місяця – адвокат

Засідання суду у справі щодо катастрофи Іл-76 з десантниками - завершено