5 канал

Вирок у справі катастрофи військового Іл-76 буде оголошено протягом місяця – адвокат

Протягом місяця буде оголошено вирок у справі катастрофи військового ІЛ-76, який терористи збили у Луганську 14 червня 2014 року

Такий прогноз озвучив адвокат потерпілих Сергій Погосян, повідомляє "5 канал". Розгляд кримінального провадження у суді розпочався торік у січні. За цей час у Павлоградському міськрайсуді було проведено 31 засідання. На лаві підсудних - генерал-майор Віктор Назаров. Він, попри попередження військових, що не могли забезпечити безпеку літака, віддав наказ летіти до Луганська. Дії Назарова кваліфікували як недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки. Стаття передбачає позбавлення волі на термін до 8 років.

Нагадаємо, трагедія сталася в Луганському аеропорту, коли військово-транспортний літак заходив на посадку. Його з ПЗРК збили російські окупаційні підрозділи. Тоді загинули 40 десантників та 9 членів екіпажу.

"Фактично нам лишилися лише дебати, останнє слово і вирок. Чекаємо, що в нас наприкінці січня або в лютому вже буде вирок по цій справі. Було допитано 62 свідків потерпілих, з них, зі свідків було допитано 5 генералів. В нас перший генерал, який опинився на лаві підсудних. Чекаємо на вирок, тому що, може, це перший крок, що будуть покарані винні. У нас стільки загиблих", – зазначив Сергій Погосян.

Попередній матеріал
Ситник пояснив, чому суспільство досі не відчуло на собі результати роботи НАБУ - відео
Наступний матеріал
"У нас детективи точно не гуляють": Ситник розповів, які схеми вдалося ліквідувати на державних підприємствах
Теги:
Loading...

Розслідування трагедії Іл-76, в якій загинули майже 50 вояків: хто і навіщо затягує справу

Ватажкові "ЛНР" Плотницькому заочно оголосили підозру у справі збитого Іл-76