засідання Павлоградського суду 5 канал

Розслідування трагедії Іл-76, в якій загинули майже 50 вояків: хто і навіщо затягує справу

З моменту катастрофи минуло 2 роки, а обвинувачений так і не дав свідчень у суді

На 10 листопада перенесли засідання Павлоградського суду у справі генерала Віктора Назарова, якого звинувачують у службовій недбалості, що спричинила загибель 49 військовослужбовців. Про це повідомляє "5 канал".

Наразі потерпілі – родичі загиблих у військовому Іл-76, чекають передостанньої фази перед оголошенням вироку. Йдеться про допит самого обвинуваченого. Поки ж його відтермінували.

Як зазначається, сторона захисту заявила клопотання про відвід прокурора Максима Крима, який начебто на одному з телеканалів розголосив матеріали слідства. Розглянувши клопотання, суд відмовив у відведенні. Після допиту ще одного свідка і потерпілого, чергове засідання призначили на 10 листопада. На ньому має свідчити підсудний Віктор Назаров.

"Під час судового слідства він розголосив матеріали слідства, а саме назвав параметри літака Іл-76... Назвав швидкість та відстань від злітно-посадкової смуги, інші параметри", – каже адвокат Віктора Назарова Михайло Турик.

"Викликаються люди, які не були свідками у цій справі, не були спеціалістами. На основі їхніх свідчень розробляються якісь версії. І все це переходить у стадію, коли ми чекаємо-чекаємо, коли Назаров буде говорити. Я не знаю, чого хоче добитися сторона захисту, проте я розумію, що відбувається затягування процесу", – наголошує представник потерпілих у суді Віталій Погосян.

Як повідомляв 5.ua, у ніч на 14 червня 2014 при заході на посадку в аеропорту Луганська терористи збили Іл-76 з 49 десантниками із Дніпра. Жертвами трагедії стали 40 десантників 25-ї аеромобільної бригади та 9 членів екіпажу. Ватажкові "ЛНР" Плотницькому заочно оголосили підозру у справі збитого Іл-76.

Нагадаємо, раніше у суді по справі збитого Іл-76 заслухали родичів 12 загиблих військових. За законом, генералу Назарову, якого називають винним у загибелі літака, максимально загрожує до 8 років позбавлення волі.

Попередній матеріал
Кабмін відібрав у "Нафтогазу" функцію транспортування блакитного палива
Наступний матеріал
Гонтарева заявила про реальний ризик України не отримати наступний транш МВФ

Ватажкові "ЛНР" Плотницькому заочно оголосили підозру у справі збитого Іл-76

Сьогодні – другі роковини трагедії Іл-76 з українськими десантниками біля Луганська

Суд у справі збитого Іл-76 заслухав свідчення родичів загиблих десантників

У суді по справі збитого Іл-76 заслухали родичів 12 загиблих військових