Віктор Назаров
Віктор Назаров 5 канал

Катастрофа Іл-76: чому генерал Віктор Назаров знову на лаві підсудних

Колишній заступника керівника штабу АТО заявляє, що суд першої інстанції не врахував низку доказів сторони захисту

Віктор Назаров знову на лаві підсудних. Триває засідання Апеляційного суду Дніпра у справі генерала, якого звинувачують у службовій недбалості, що призвело до загибелі 49 військових, передає "5 канал".

Служителі Феміди розглядають оскарження вироку Павлоградського міськрайсуду, який присудив йому сім років позбавлення волі. У залі перебувають також активісти та родичі загиблих військовослужбовців. Вони вимагають залишити вирок чинним. Сам Назаров заявляє, що суд першої інстанції не врахував низку доказів сторони захисту. Тож подав клопотання переглянути справу. Натомість адвокат потерпілих називає такі дії затягуванням процесу.

"Ми вважаємо що ці документи, були неналежним чином досліджені судом першої інстанції. І дуже є багато викривлених свідчень свідків. Ті їхні свідчення – не відповідають фактичним обставинам справи, так як вони були трактовані суддею і були зроблені висновки в обвинувальному вироку", – запевняє сам Назаров.

Представник потерпілих Віталій Погосян, водночас, дивується: "Просять розглянути те, що вже було зроблене. Допитати свідків тих, яких вже було допитано. Навіщо? Такого порядку немає. Кожне клопотання, кожен доказ, який повинен розглядатися – повинен бути обґрунтованим "навіщо". Цього в клопотанні не зазначено. Ні в апеляції, ні в клопотанні цього немає".

Нагадаємо, 14 червня 2014 року в Луганську бойовики збили з переносного ЗРК військово-транспортний літак ЗСУ Іл-76, що саме заходив на посадку на місцеве летовище. На борту перебували 40 десантників 25-ї дніпропетровської повітряної бригади та 9 членів екіпажу. Ніхто не вижив. Слідство у загибелі військових звинуватило тодішнього заступника керівника штабу АТО, генерала Віктора Назарова. Йдеться про службову недбалість із тяжкими наслідками. Суд вирішив, що офіцер знехтував інформацією розвідки про те, що терористи готуються збивати літаки ЗСУ.

Дивіться також фотогалерею на тему:

ФОТО: Зграя птахів влаштувала аварійну посадку українського вантажного Ан-74 в Африці

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Небезпечний вірус: чому дітей без щеплень не пускатимуть до шкіл
Наступний матеріал
Церемонія нагородження команди "Ігор Нескорених" за участі Президента України – відео
Loading...