Антимонопольний комітет України (АМКУ)
Антимонопольний комітет України (АМКУ) http://hyser.com.ua

Тютюновий монополіст TEDIS Ukraine не має російських власників – Антимонопольний комітет

  Жоден громадянин Росії не контролює діяльність компанії-дистриб'ютора тютюнових виробів TEDIS Ukraine

  Компанія-дистриб'ютор тютюнових виробів TEDIS Ukraine не має російських власників та жоден громадянин Росії не контролює їхню діяльність. Принаймні, про це заявляють в Антимонопольному комітеті. Кажуть, документів, які підтверджували б зворотнє, у них немає.

  Водночас наголошують, справу компанії розглядали прозоро та за європейськими стандартами. І штраф, який висунули тютюновому монополісту, був нарахований відповідно до закону, а це 431 млн грн.

  Слідство ж вважає, що санкції були надто низькими. Мовляв, сума не співмірна зі збитками, яких завдала компанія. Саме тому прийшли з обшуками й до Антимонопольного комітету.

  "Всі дії, які здійснив Антимонопольний комітет України – це були прозорі, належні, ефективні заходи для всебічного розслідування справи по зловживанню монопольним становищем компанії "Мегаполіс"-"Tедіс"... Розрахунок штрафу здійснювався відповідно до чинного законодавства, відповідно до закону про захист економічної конкуренції. Рішення по цій справі було прийнято Антимонопольним комітетом як колегіальним органом, який діяв, засідав станом на 16 грудня у складі восьми державних уповноважених, рішення було прийнято одностайно", – прокоментував голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв.

  Нагадаємо, компанії TEDIS Ukraine закидають виведення за кордон 2,5 млрд грн, з яких частина пішла на фінансування тероризму. Крім того, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляв, що власником компанії є громадянин Росії Ігор Кесаєв. Сама компанія усі звинувачення відкидає, ба більше – оскаржує нині штраф у господарському суді.

  Попередній матеріал
  Камери зафіксували ймовірного організатора вибуху в метро Санкт-Петербурга – ЗМІ оприлюднили фото
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про ратифікацію Угоди про ЗВТ з Канадою
  Loading...

  Президент підписав закон про підвищення податків на алкоголь та тютюн

  Депутати схвалили підвищення акцизів на алкоголь та тютюн

  ВР у першому читанні проголосувала за скасування ліцензії на експорт алкоголю та тютюну