Юрій Крисін
Юрій Крисін 5 канал

"Тітушковода" Крисіна повернуть із Торецької колонії до Лук'янівського СІЗО

Його участь необхідна в ході розгляду справи про напад на автозаправну станцію

"Тітушковода" Юрія Крисіна з колонії Торецька повернуть до Лук'янівського СІЗО в Києві. Про це клопотали адвокати в межах розслідування кримінального провадження про напад на АЗС в 2016 році. Йому закидають хуліганство.

Рішення про переведення ухвалила суддя Олена Курова. Юрія Крисіна, нагадаємо, засудили до 5 років колонії за причетність до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія в 2014 році. Відбувати покарання засудженого перевезли до Торецької виправної колонії. Однак у Києві розслідується ще дві справи – про тортури активістів Євромайдану та про хуліганство на автозаправці.

"9 листопада 2018 року Солом'янський райсуд Києва постановив ухвалу, відповідно до якої етапував обвинуваченого Крисіна Юрія Валерійовича з Торецької виправної колонії №2 Донецької області до Київського слідчого ізолятора – для участі в розгляді кримінального провадження, яке безпосередньо розглядається в нас, зарахувавши його за Солом'янським райсудом Києва. У нас безпосередньо розглядається кримінальне провадження, передбачене ч.4 ст.296 "хуліганство з використанням вогнепальної зброї". Тобто в нас не умисне вбивство", – прокоментувала прес-секретар Солом'янського райсуду Яна Квітченко.

Попередній матеріал
У Миколаєві спіймали банду, яка заради наживи підривала банкомати
Наступний матеріал
Міфи й жорстока правда про кір: що треба знати, як уберегтися, де хворіють в Україні