Тестування прокурорів
Тестування прокурорів Фото надані Сергієм Барбу

Тестування прокурорів стартувало в Києві: як готувалися та який настрій – коментарі з перших вуст

Читайте по-русски
Нині тести складуть більше як 1000 прокурорів. Їх поділили на 4 групи

У Києві розпочалося тестування прокурорів – це перший етап відбору посадовців до Офісу генпрокурора, що буде переформований з Генпрокуратури. Від результатів тесту залежить, чи залишаться прокурори у правоохоронних органах. Про це докладно розповість кореспондент "5-го каналу" Сергій Барбу.

До будівлі, де проходить екзамен, силовики почали з'їжджатися ще о пів на восьму ранку, проте розмовляти із пресою майже не хотіли. Водночас повідомили, що для підготовки їм дали дуже мало часу.

Як зазначається, тиждень тому на сайті ГПУ було опубліковано 6 тисяч запитань. З них система сформує по 100 випадкових для кожного. Прокурори матимуть дві години, щоб відповісти на запитання, результати бачитимуть відразу після закінчення тестування. Нині тести складуть більше як 1000 прокурорів. Їх поділили на 4 групи.

Варто зауважити, аби прокурорів допустили до наступного етапу відбору, вони мають дати 70% правильних відповідей у тесті. Інші будуть звільнені.  

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури". Відповідне рішення підтримали 259 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Попередній матеріал
Має харківське походження: нова британська послиня записала звернення українською
Наступний матеріал
На Волині 32 відремонтовані медамбулаторії не можуть почати роботу – у чому причина
Loading...

Реформа ГПУ: Рябошапка розповів, скільки вона триватиме

Суд повернув посади двом люстрованим прокурорам – подробиці

У Черкасах п'яні працівники прокуратури влаштували дебош у ресторані – відео