Мирослав Гай
Мирослав Гай 5 канал

"Свідомо чи несвідомо": міністр оборони взяв участь в інформаційній операції противника – Гай

Читайте по-русски
Керівництво держави намагається створити картинку, що всі люди на лінії розмежування хочуть відводу української армії, переконаний Гай

До приїзду міністра оборони Андрія Загороднюка на лінію розмежування спеціально організували мітинг як з проукраїнського населення, так і проросійського. Про це в студії "5 каналу" заявив Мирослав Гай, заступник голови ради резервістів.

"На приїзд міністра в Золотому був влаштований мітинг, причому спочатку проукраїнськими активістами, а потім був влаштований проросійський мітинг і там, зокрема, були помічені особи з окупованих територій. І тут міністра привозять на цей мітинг і він, використовуючи його як картинку, дозволяє собі заявити, що всі люди на лінії розмежування хочуть відводу української армії. Тобто, фактично, пан міністр, свідомо чи несвідомо, я боюся казати свідомо, особисто бере участь в інформаційно-психологічній операції противника", – пояснив Мирослав Гай.

Заступник командира Української добровольчої армії Андрій Гергерт, посилаючись на свої дані, повідомив, що на мітинг людей звіз губернатор Луганщини Віталій Комарницький.

Своєю чергою, Мирослав Гай зауважив: "Тобто, фактично, саме керівництво держави на різних рівнях створило інформаційну операцію, яку підхопили російські ЗМІ, з дезінформації українського населення щодо реального стану речей в містах на лінії розмежування".

І наголосив: "Якщо міністр дозволяє собі так дезінформуватися і зайняти відверто антиукраїнську позицію – то він не має бути міністром".

В такий спосіб, на думку військових, була спроба продемонструвати популярність ідеї відведення українського війська.

"Це абсолютна фікція, обман, це не популярне рішення, воно контроверсійне", – наголосив Мирослав Гай.

Довідково. На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 жовтня сторони домовилися про початок розведення військ у Золотому і Петровському. Пізніше спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі по Україні Мартін Сайдік заявив, що розведення сил у Золотому і Петровському почнеться в понеділок, 7 жовтня. Однак розведення не відбулося через обстріли з боку окупантів.

Попередній матеріал
Українські армійці розповіли, що окупанти зосередили активність на ділянках, де має бути розведення військ
Наступний матеріал
У Львові активісти під будівлею поліції влаштували похорон честі Віконського – відео

Робота поліції після відведення сил: Шкіряк пояснив, як патрулюватимуть у Золотому і прокоментував нещодавні сутички

"РФ повинна гарантувати": Зеленський запевняє, що без розведення – не буде "Нормандського формату"

Бойовики навмисно гатили по Золотому з міномету – штаб

Сутички між поліцією та добровольцями: силовики назвали причину затримання 2-х осіб

"Путін не приїде на "Нормандський саміт": екскомандир "Айдару" про те, чого чекати від Кремля найближчим часом

Розведення сил: правопорушення в Золотому отримають правову оцінку – головний військовий прокурор