Суд: Зняття з Кучми обвинувачення у вбивстві Гонгадзе - законне

  Обвинувачення Леоніда Кучми у причетності до вбивства Георгія Гонгадзе - зняті законно. Таке рішення ухвалив Апеляційний суд Киева.

  Таким чином, Феміда залишила в силі вирок Печерського суду Києва, який скасував постанову про порушення кримінальної справи проти другого президента України. Записи майора Мельниченка суд відмовився визнавати доказами у справі. Апеляцію на це судове рішення 11-го січня подавала прокуратура і постраждала сторона. Нагадаємо, кримінальну справу проти Кучми було порушено 21-го березня 2011-го року. Йому інкримінували перевищення службових повноважень, які призвели до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

  Валентина Теличенко, представник Мирослави Гонгадзе: "Ми маємо право оскаржити в касаційному порядку сьогоднішнє рішення, і ми сокристаємося цим правом. На жаль, дуже схоже на те, що суд це вчинив, перебуваючи під тиском".

  Віктор Петруненко, адвокат Леоніда Кучми: "Ми рішенням задоволені. Я думаю, якщо буде рішення не подавати касаційну скаргу - то це буде правильне рішення".

  Попередній матеріал
  Карасьов: Призначення Хорошковського міністром фінансів – передвиборча комбінація
  Наступний матеріал
  Міносвіти втричі урізало фінансування інституту українознавства [відео]
  Теги: