Карасьов: Призначення Хорошковського міністром фінансів – передвиборча комбінація

  Призначення Валерія Хорошковського на пост міністра фінансів – передвиборча комбінація влади. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив політичний експерт, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.
  «І в фінансовому сенсі – це передвиборна комбінація, тому що потрібно акумулювати доходи, а потім заливати низький рейтинг і недовіру людей грошима бюджетними, перед виборами – ну, там, тисяча, або пенсії по добавляти, потрібно більше акумулювати. По-друге – потрібно розблокувати роботу з МВФ, тому що це дешеві кредити», - зазначив Карасьов.

  «А можливо це і така проба в стилі «Тигіпко-2», проба на кастинг, кастинг на те, щоб очолити список Партії регіонів. Тому що є така думка, що Партію регіонів має повести молодий, менеджеральний, дещо гламурний, просунутий, як то кажуть політики про європейського іміджу. Ось з Тигіпко не вийшло, а з Хорошковським може вийти, тим більше, що в нього є досвід проведення активних, яскравих компанії передвиборчих, на відміну від Клюєва, який дещо закритий, Колєснікова», - зауважив політолог.
  Попередній матеріал
  Заметіль спричинила масове ДТП у Канаді
  Наступний матеріал
  Суд: Зняття з Кучми обвинувачення у вбивстві Гонгадзе - законне
  Теги: