Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн www.autocentre.ua

Студентам вишів можуть провести екзамени онлайн – Міносвіти

  Читайте по-русски
  У випадку, якщо обов'язкову аудиторну роботу студенти не можуть виконувати дистанційно, такі роботи будуть перенесені на наступний навчальний рік, повідомили в Міносвіти

  Навчальний рік для студентів невипускних курсів університетів завершиться згідно з планом. Про це на брифінгу сказала в.о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій, повідомляє "Укрінформ".

  "Щодо закінчення навчального року в закладах вищої освіти – для студентів ЗВО невипускних курсів навчальний рік завершиться так, як планувалося. Екзаменаційно-залікові сесії університети зможуть провести дистанційно в тому графіку, який затверджувався закладом вищої освіти. У випадку, якщо обов'язкову аудиторну роботу студенти не можуть виконувати дистанційно, такі роботи будуть перенесені на наступний навчальний рік", – сказала Мандзій.

  Вона додала, що єдиний державний кваліфікаційний іспит не може бути проведений дистанційно.

  "Безперечно, ми можемо говорити про те, що дистанційно не можуть бути проведені єдиний державний кваліфікаційний іспит та атестація тих осіб, які здобувають ступінь доктора філософії або доктора мистецтв чи доктора наук", – сказала Мандзій.

  Як повідомляв 5.UA, Кабінет Міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації та продовжив дію карантину по всій країні на 30 днів – до 24 квітня. Крім того, Кабмін доручив повністю зупинити будь-який пасажирський рух через кордон.

  Попередній матеріал
  Twitter заблокував усі офіційні акаунти InformNapalm – повідомлення спільноти
  Наступний матеріал
  Венедіктова усунула Трепака від розслідування вбивства Гандзюк: з'явився коментар самого Трепака
  Loading...