Карантин у школі
Карантин у школі Фото Думская.net

У Кабміні розповіли, що дозволено й заборонено до 24 квітня

  Читайте по-русски
  У межах карантину дозволені певні види діяльності з обов'язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів

  У Кабміні пояснили українцям, що дозволено, а що заборонено до 24 квітня в межах ухвалених 25 березня рішень щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Інформація оприлюднена на Урядовому порталі.

  "Йдеться про заборону відвідування закладів освіти її здобувачами. Також заборонена діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення", – повідомляється на сайті.

  Крім того, до 24 квітня заборонені регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, пасажирські перевезення авіаційним транспортом, продовжене закриття пунктів пропуску через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень та КПП на в'їзд-виїзд на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

  Дозволені певні види діяльності з обов'язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використанням засобів індивідуального захисту. Зокрема, діяльність закладів громадського харчування щодо адресної доставки замовлень, торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв'язку.

  Дозволено провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку.

  Можливе перевезення легковими автомобілями, службовими або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції.

  Перевезення у трамваях, тролейбусах, автобусах, маршрутних таксі дозволяється кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення запровадити режим надзвичайної ситуації та продовжити дію карантину по всій країні до 24 квітня.

  Попередній матеріал
  За кордоном від коронавірусу померли четверо українців, 22 лікуються – МЗС
  Наступний матеріал
  Епіцентр коронавірусу на Тернопільщині: "Фонд Порошенка" придбав обладнання для Монастириської лікарні
  Loading...

  Перший випадок зараження коронавірусом підтвердили на Чернігівщині

  Аваков: "В Україні 27 березня повністю припинять авіасполучення"

  Перший випадок коронавірусу підтвердили на Вінниччині

  Україна на карантині: вірусолог спрогнозувала, коли завершиться ситуація з COVID-19

  Бутусов про відпочинок можновладців у Куршевелі: "На них коронавірус прилетів до Києва"

  Поліція заблокувала 6 сіл на Тернопільщині