Столтенберг
Столтенберг capital.ua

Столтенберг: НАТО схвалив всеосяжний пакет допомоги Україні

Росія повинна припинити дестабілізацію ситуації на території України, наголосив генеральний секретар НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що міністри оборони країн Альянсу схвалили пакет допомоги Україні, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

Після закінчення засідання Комісії Україна-НАТО Столтенберг зазначив, що пакет допомоги Україні включає консультації і різне сприяння.

"На зустрічі міністри схвалили всеосяжний пакет допомоги Україні. Він об'єднує різні напрямки нашої підтримки – консультації, сприяння, використання фондів, зокрема, з тилового забезпечення, протидії СВУ, щодо командування і управління та з медичної реабілітації. Наша мета – створити більш ефективні і дієві структури оборони та безпеки. Для цього будуть спрямовані радники, ми вже це робимо. Ми також хочемо зміцнити цивільний контроль над сектором безпеки", – пояснив він.

Генсек Альянсу підкреслив, що будуть розпочаті і нові проекти. "Це частково пов'язано з протидією СВУ і з проектами з протидії гібридної війні. Крім цього ми працюємо над науковими проектами, зокрема щодо поліпшення техніки, необхідної для розмінування", – наголосив Столтенберг.

Також він підкреслив, що РФ повинна припинити дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації на сході України: "Росія повинна припинити дестабілізацію ситуації на території України, повинна вивести війська і озброєння. Режим припинення вогню і Мінські угоди повинні виконуватися".

Зазначимо, що російська агресія проти України і постійні провокації проти збройних сил НАТО спровокували найбільш масштабне похолодання між Заходом та РФ з часів завершення Холодної війни.

Як повідомляв 5.ua, вчора, 15 червня 2016 року, Міноборони та НАТО підписали угоду для зменшення залежності України від російського ВПК. 

Попередній матеріал
На Луганщині на 10 років засудили бойовика "казачого" угруповання, що воював проти України
Наступний матеріал
НБУ визнав неплатоспроможним черговий банк
Loading...

Стратегія протистояння гібридній війні: НАТО збільшує військову присутність на східних кордонах

НАТО здійснює потужне нарощування сил на сході, це послання від Альянсу Росії – Столтенберг

Ворог веде провокаційний вогонь з гранатометів поблизу шахти "Бутівка" - штаб АТО

Відео наймасштабніших навчань НАТО за останні десятиліття

Столтенберг: НАТО вивчить можливість надання додаткової допомоги Україні і Грузії

Військовий експерт розповів про загрози російської стратегії та реагування сил НАТО