Завантаження вакцини для України
Завантаження вакцини для України 5 канал

Степанов показав, як вантажать "індійську" вакцину для України

Читайте по-русски
Днями препарат прибуде до України

В Україну їде – CoviShield, так зветься індійська вакцина проти коронавірусу. Під брендом CoviShield в Індії випускають препарат, розроблений Оксфордським університетом разом із компанією AstraZeneca, передає "5 канал".

Україна стане однією з перших країн світу, яка отримає індійський його варіант. Відео з відвантаженням у себе на сторінці розмістив Максим Степанов. Міністр два дні тому поїхав проконтролювати відправлення вакцини в Україну. Він повідомив, що перші пів мільйона доз спочатку доправлять до міста Мумбай, далі – до Стамбулу і вже днями препарат прибуде до України. Наприкінці 2020 року "оксфордська" вакцина була схвалена до застосування у Великій Британії та Аргентині. При цьому публікації результатів заключної фази клінічних випробувань саме індійського варіанту – досі немає. 

"Ось друга палета. Бачите? Місто Київ. Всі дані. Одна палета вже перебуває в машині. Зараз вони вантажать другу палету", – каже міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Нагадаємо, в Україні досі не почалася вакцинація від коронавірусу. Спочатку головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв, що вакцинація може розпочатися 15 лютого. Згодом міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомляв, що перші партії вакцини до країни прибудуть 17-18 лютого. А 18 лютого міністр зазначив, що Україна почне робити щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca виробництва індійської компанії Serum Institute до кінця цього тижня.

Попередній матеріал
Декламували поезію Лесі Українки у тролейбусі: як у Луцьку відзначили День рідної мови
Наступний матеріал
Як пройшли перегони на засніженій дорозі у Черкасах – сюжет
Loading...

Україна вже домовилася про постачання COVID-вакцин від виробництва Pfizer, Sinovac, AstraZeneсa і Novavах

Китай схвалив вакцину Sinovac, яку закуповуватиме Україна

Найближчими днями Україна отримає вакцину від коронавірусу – прем'єр-міністр

Стало відомо, які вакцини від COVID-19 Україна може отримати найближчим часом

Україна провалила вакцинацію від COVID-19, поки світ активно впроваджує програму щеплень – статистика

Українці отримуватимуть паспорти про щеплення від COVID-19 – Степанов