Аеропорт "Київ"
Аеропорт "Київ" 5 канал

Стартує масштабна реконструкція аеропорту "Київ": що планують зробити – включення

Читайте по-русски
Злітну смугу продовжать приблизно на 500 метрів. Дирекція пояснює: це необхідно, аби підвищити безпеку під час посадки та злету літаків

Масштабна реконструкція аеропорту "Київ". Змінити злітну смугу, руліжні доріжки та перони планує керівництво летовища протягом наступних кількох років. Допомагатиме в цьому столична влада.

Злітну смугу продовжать приблизно на 500 метрів. Дирекція пояснює: це необхідно, аби підвищити безпеку під час посадки та злету літаків.

Скільки піде коштів на модернізацію, керівники поки що не повідомляють. Тим часом готуються до туристичного сезону, адже чимало країн уже відкрили кордони. Чільники аеропорту мають надію, що їхніми послугами скористаються близько 800 тисяч пасажирів. Це більше, ніж торік, але значно менше, ніж до карантину. Тоді їхніми послугами користувалося приблизно 3 мільйони людей на рік.

"Цього року найпопулярніший напрямок серед туристів – Туреччина, бо вона не має таких обмежень, як інші країни Європи. Багато планів у авіакомпаній, але навіть з початку року вони корегуються щомісяця. На початку року плани на квітень і травень, наприклад, були оптимістичні. У зв'язку з "червоними" зонами в Європі плани корегуються. Щодня розклад змінюється", – каже Ольга Товкес, генеральний директор ТОВ"Мастер-авіа".

Нагадаємо, в 2021 році Міністерство інфраструктури планує розвивати аеропорти в Дніпрі, Херсоні, Рівному і Вінниці.

Попередній матеріал
Обрання запобіжного заходу Медведчуку: нардеп прокоментував можливість внесення застави
Наступний матеріал
У Києві велосипедисти вийшли на акцію: вимагають посилення відповідальності для водіїв – включення
Loading...

Перша партія вакцини Pfizer приземлилася в аеропорту Києва

У Києві через негоду скасували кілька авіарейсів, літак із Вільнюса повернувся на півдорозі

"Ця криза може стати останньою": працівники аеропорту "Київ" звернулися до керівництва держави