селекторна нарада
селекторна нарада 5 канал

Старт опалювального сезону: як звітувала та виправдовувалась місцева влада перед Зубком

У п'ятницю, 27 жовтня, у столиці пройшла селекторна нарада за участі місцевих голів щодо проходження опалювального сезону

Про старт цього сезону міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадію Зубку звітували представники місцевої влади. Вони, зокрема, говорили про 100% чи майже 100% підключення соціальних та житлових об'єктів та 100% готовність до опалювального сезону, передає кореспондент "5 каналу".

Сам міністр заявив, що цьогоріч Україна краще готова до холодів. Зокрема, завдяки і температурному режиму, що й досі дозволяє не включати опалення у певних регіонах. Водночас гостро висловився Геннадій Зубко на адресу тих представників місцевої влади, які не спромоглися нормально підготуватися до опалювального сезону. Він навіть пригрозив їм кримінальною відповідальністю.

"В одних областях абсолютно забезпечена подача тепла в усі домівки та соціальні об'єкти, а в інших областях виникають проблеми. Також хочу нагадати: відповідальність, згідно Кримінального кодексу, ст.367 ч.1.ч.2, яка каже про неналежну відповідальність або невиконання своїх обов'язків органами місцевого самоврядування, або неналежне виконання своїх обов'язків, які призвели до значних наслідків, яка передбачає утримання під вартою до 5 років", – відзначив Геннадій Зубко.

Своєю чергою міністр енергетики України Ігор Насалик заявив, що його галузь також повністю готова до початку опалювального сезону, вугілля має вистачити, і всі необхідна технічна підготовка проведена.

"Хочу вам сказати, що запаси вугілля складають п'яту чи не шосту позицію по підготовці взагалі до осінньо-зимового сезону. Але я хотів би на цій позиції зупинитися трошечки більше. Перш за все, алгоритм забезпечення запасів на генеруючих станціях опалювального сезону 2016 і 2017 року абсолютно інший. У зв'язку з повною блокадою по зоні ОРДЛО, ми перейшли від післяоплати поставки до передплати поставки – на 2 місяці раніше", – розповів Насалик.

То яка ситуація в регіонах та де відчутні проблеми – дізнайтеся у включенні: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Перша партія вугілля зі США рушає з Балтимора в Одесу – ФОТО

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Візит Волкера в Україну: чого очікувати
Loading...