Франція
Франція prapora.com

Стандартна схема РФ та її маріонеток: експерт прокоментував можливість відкриття "представництв "ДНР" у Франції

За словами Євгена Магди, спроби відкрити так зване "представництво республіки" у Франції спрямовані зокрема на торпедування Мінського процесу

Так зване "Міністерство закордонних справ "ДНР" на виконання вказівки кураторів із ФСБ РФ та Олександра Захарченка активізувало роботу щодо створення так званих "представництв республіки" у країнах ЄС. Про це у п'ятницю, 11 серпня,  написав на сторінці у Facebook керівник групи "Інформаційний спротив", нардеп Дмитро Тимчук.

"На даний час "міністерство" проводить організаційні заходи з відкриття до 1 вересня ц. р. "представництва "ДНР" у Франції" (г.Марсель)", – написав Тимчук.

У свою чергу політичний експерт Євген Магда в ексклюзивному коментарі 5.UA розповів про те, за якими вже стандартними сценаріями Росія безуспішно продовжує діяти.

Росія та її маріонетки використовують стандартну схему: реєструють громадську організацію з відповідною назвою та здійснюють підміну понять.

"Спроби відкрити "представництво" так званої ДНР у країнах ЄС здійснювалися вже не раз. Росія та її маріонетки використовують стандартну схему: реєструють громадську організацію з відповідною назвою та здійснюють підміну понять. Проте без особливого успіху", - зазначив Євген Магда.

За словами політичного експерта, подібні дії спрямовані на торпедування Мінського процесу.

"Однак подібні дії у Франції є спрямованими проти країни, що є членом Нормандської четвірки, направлені на її дискредитацію та торпедування Мінського процесу, адже українське МЗС не зможе не відреагувати на подібний розвиток подій", – додав експерт.

Євген Магда також наголосив, що РФ вправно використовує особливості демократичних процедур у країнах ЄС та технологію м'якої сили.

"Хочу наголосити, що Росія доволі вправно використовує особливості демократичних процедур у країнах ЄС та технології м'якої сили. Тому Україна має з підвищеною активністю поширювати свої знання про технології гібридної агресії", – підсумував політичний експерт Євген Магда.

Як повідомляв 5.UA, у "ДНР" заявили про відкриття свого "представництва" в Греції – в Афінах жорстко відреагували. У Греції наголосили, що центр не має офіційного статусу. У Греції підкреслили, що будь-які дії, які підривають територіальну цілісність України, перебувають у різкому контрасті з встановленою позицією грецького уряду. 

Попередній матеріал
"Я не хочу додому, там я нікому не потрібна": На Донеччині поліцейські розшукали 13-річну втікачку
Наступний матеріал
Є свідчення, що "ЛНР" формує ударну групу, яка спробує вибити сили АТО з Кримського – ІС
Loading...

РФ використовувала Facebook для стеження за виборчою кампанією Макрона – ЗМІ

"Малоросія", демілітаризація Дебальцевого та "документи" ОРДЛО: результати Мінських переговорів

Bloomberg: "Лабораторія Касперського" розробила для ФСБ Росії секретний проект