svitppt.com.ua

Стало відомо, коли набуде чинності новий "Український правопис"

  Читайте по-русски
  Наразі розробляють план імплементації нової редакції

  У понеділок, 3 червня, на офіційних сайтах Міністерства освіти й науки та Національної академії опублікують фінальний текст нової редакції "Українського правопису". Про таке повідомила прес-служба МОН.

  "3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти й науки та Національної академії наук. З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема в офіційно-діловому стилі мовлення", – йдеться в тексті повідомлення.

  Наразі розробляють план імплементації нової редакції "Українського правопису". Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

  Слід зазначити, що документ підготувала спеціально створена Українська національна комісія з питань правопису, до якої увійшли вчені-мовознавці Національної академії наук та національних університетів з різних регіонів України. Склад комісії затверджений розпорядженням КМУ від 17 червня 2015 року № 416.

  Нова редакція українського правопису доступна на сайті Міністерства освіти та науки.

   

  Попередній матеріал
  Обов’язковість вакцинації дітей підтвердили у Верховному Суді
  Наступний матеріал
  Спека, проливні дощі та град: якою буде погода в останній день весни
  Loading...

  Кабмін затвердив новий український правопис

  Найавторитетніший німецький словник Duden змінив Kiew на Kyjiw

  Новий український правопис: наскільки категоричним має бути очищення від радянського спадку