5 канал

Стало відомо, хто виконуватиме обов’язки генпрокурора

Виконувачем обов’язків чільника Генеральної прокуратури буде Юрій Севрук

"Обов’язки генерального прокурора України буде виконувати перший заступник генерального прокурора Севрук Юрій Григорович. Це стосується й у тому числі й щодо направлення звернень, запитів тощо", - повідомив під час брифінгу сьогодні, 29 березня, прокурор ГПУ Владислав Куценко. 

Нагадаємо, сьогодні, 29 березня, Верховна Рада України проголосувала за звільнення генерального прокурора Віктора Шокіна. Проект Постанови про надання згоди на звільнення Президентом України Шокіна з посади Генерального прокурора України підтримали 289 парламентаріїв. 

Зазначимо, що напередодні під Адміністрацією Президента близько 200 активістів вимагали звільнити генерального прокурора та влаштувати прозорий конкурс на цю посаду. Серед вимог також пролунали заклики не звільняти прокурорів, які працювали у команді Давіда Сакварелідзе і не втручатися в роботу Центру протидії корупції.

Перед голосуванням генпрокурор встиг звільнити з органів прокуратури свого заступника Сакварелідзе. Також Шокін притягнув його до дисциплінарної відповідальності за "грубе порушення прокурорської етики".

Сам Сакварелідзе назвав такі дії "відвертою зрадою нової України". Також він вважає, що з його командою в Генпрокуратурі намагатимуться розправитися.

Попередній матеріал
У США створили "розумну" пляшку з сенсорним екраном та Wi-Fi
Наступний матеріал
СБУ попередила контрабанду пиломатеріалів на 40 млн гривень
Теги:
Loading...