inforesist.org

У США створили "розумну" пляшку з сенсорним екраном та Wi-Fi

Пляшка буде коштувати від $199

Американська компанія Kuvee розробила розумну пляшку для вина, яка дає змогу розливати напій, оберігаючи його від впливу повітря і сонячного світла. Про це повідомляє InfoResist.

Стартову суму на розробку компанія зібрала за допомогою краудфандингової кампанії на Indiegogo. Розумна пляшка фактично є своєрідним "чохлом" для герметичних картриджів із вином. У пляшку вмонтований модуль Wi-Fi та екран з тачскріном. За допомогою екрану можна побачити, яке вино в даний момент знаходиться в пляшці, і ознайомитися з його історією, а також рекомендованими для нього стравами. Крім того, екран пристрою показує, скільки залишилося вина в картриджі, і дозволяє поповнити запаси, оформивши через інтернет замовлення на нову партію картриджів із вином.

Картридж складається з алюмінієвого бутеля з клапаном стандартного для винної пляшки обсягу в 750 мілілітрів. За словами розробників, алюмінієвий корпус і клапан захищають вино від двох головних "ворогів" напою - сонячного світла і повітря. Творці гаджета кажуть, що завдяки системі картриджів вино зберігає свої органолептичні властивості до 30 днів після того, як пляшку відкоркували, що дає змогу відкривати одразу кілька пляшок, не турбуючись про те, що напій втратить первинний смак.

"Розумну" пляшку можна замовити на Indiegogo за ціною від $199. Після початку завершення збору коштів за допомогою краудфандингу компанія планує продавати гаджет за ціною $349. До ціни стартового набору входять чотири картриджа з вином. Першим покупцям "розумну" пляшку для вина почнуть відправляти з жовтня 2016 року.

Як повідомляв 5.ua, у Данії компанія навчилася видавати паролі від Wi-Fi за допомогою банана

Попередній матеріал
В’язні честі: МЗС вимагає від Росії звільнити українця Юрія Солошенка
Наступний матеріал
Стало відомо, хто виконуватиме обов’язки генпрокурора
Теги:
Loading...