5.UA / Фото: Марія Бєляєва

ССО ЗСУ можуть увійти до Сил швидкого реагування НАТО вже 2020 року – генерал

Якщо темпи розвитку українських військових будуть збережені, це дозволить за два роки інтегрувати спецбійців ЗСУ до оперативних сил Альянсу

Уже за три роки Сили спеціальних операцій ЗСУ можуть увійти до Сил швидкого реагування НАТО. Про це повідомив представник України при НАТО, генерал-лейтенант Володимир Аскаров.

"Військовий представник України при НАТО, генерал-лейтенант Володимир Аскаров повідомив, що у 2020 році Сили спеціальних операцій ЗСУ можуть увійти до Сил швидкого реагування НАТО. Маю надію, що ми збережемо темпи розвитку, що дозволить за 2 роки інтегрувати цей рід сил до оперативних сил Альянсу", – повідомила член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, голова української делегації в ПА НАТО Ірина Фріз на сторінці Facebook .

"Маю надію, що ми збережемо темпи розвитку, що дозволить за 2 роки інтегрувати цей рід сил до оперативних сил Альянсу", – зауважила вона. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росія провадить роботу з фальсифікації виборів президента України у 2019 році – СБУ
Наступний матеріал
Механічне підвищення тарифів "Укрзалізниці" без підвищення якості послуг не вирішить ситуації з вантажоперевезеннями – Омелян
Loading...