5 канал

Механічне підвищення тарифів "Укрзалізниці" без підвищення якості послуг не вирішить ситуації з вантажоперевезеннями – Омелян

  Як зазначив міністр, проблема з вантажоперевезеннями пов'язана із нестачею вагонів і тяги

  Механічне підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення без поліпшення якості послуг "Укрзалізниці" не вирішить ситуації. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян сьогодні, 28 листопада, на Восьмому національному експертному форумі в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Щодо стану справ в "Укрзалізниці", я звернувся минулого тижня з листом до Прем'єр-міністра (Володимира Гройсмана – 5.UA), де виклав усі факти. Компанії отримують 10-30% від заявок. Через неможливість забезпечити необхідні транспортні послуги втрат зазнають не лише підприємства, а й держбюджет. Сподіваюся, що ця ситуація стане предметом розгляду з боку Прем'єр-міністра. Механічне підвищення тарифів, коли не має якісних послуг від самої компанії, ні до чого не приведе", – наголосив він.

  Як зазначив міністр, проблема з вантажоперевезеннями пов'язана із нестачею вагонів і тяги. "В нас не лише проблема із дизельними локомотивами. За півтора року виникне та сама ситуація і з електропоїздами", – наголосив Омелян.

  Раніше він називав ситуацію із залізничними вантажоперевезеннями критичною. Проте в питанні відповідних тарифів, з його слів, Мінінфраструктури підтримало збільшення ставки на 15% у 2017 році.

  Попередній матеріал
  ССО ЗСУ можуть увійти до Сил швидкого реагування НАТО вже 2020 року – генерал
  Наступний матеріал
  Ілон Маск прокоментував інформацію про його причетність до створення біткойнів
  Теги:
  Loading...