5.ua

Справу "Дніпропетровських терористів" перекваліфікували на "здирництво"

  Політичну складову виключив Індустріальний райсуд Дніпропетровська у справі так званих "терористів". Тепер держобвинувачення закидає Віктору Сукачову та Віталію Федоряку здирництво.

  Водночас, із кримінальної справи суд виключив епізоди, в яких раніше підозрювали Дмитра Реву та Льва Просвірніна. Адвокат Сукачова заявив, що він наполягатиме також на перекваліфікуванні статті "організація терактів" на "здирництво", хоча сам Сукачов ще під час слідства стверджував, що планував вибухи, аби зірвати проведення Євро-2012 та висловлював незгоду з політичним ладом у державі.

  Олександр Гладких, керівник групи державного обвинувачення: "Банальное у них было основание – просто заработать деньги, потому что ни в одном из писем никто из них не упоминал об этих высоких политических устремлениях… Все свелось к тому, чтоб заплатила Украина 4,5 миллиона долларов, по десять центов за каждого гражданина Украины".

  Олександр Шишкин, адвокат обвинувачуваного Віктора Сукачова: "Это говорит о том, что в действиях Сукачева и Федоряка можно говорить, что подпадают под статьи 189 "вымогательство", это не "террористический акт". В данный момент я не вижу, чтобы взрывы осуществлял мой подзащитный Сукачев".

  Індустріальний районний суд Дніпропетровська слухає справу Віктора Сукачова та Віталія Федоряка, яким закидають організацію вибухів у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі у 2011-2012 роках, під час яких загинула одна особа. Ще двох: Дмитра Реву та Льва Просвірніна два дні тому суд виправдав. Їм інкримінували сприяння в організації вибухів 27 квітня 2012 року у Дніпропетровську. Тоді постраждала 31 людина.

  Попередній матеріал
  Українські легкоатлети поїхали до Португалії метати молот, спис, ядро та диск
  Наступний матеріал
  Виборче законодавство України спробують змінити до виборів
  Теги:
  Loading...